تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 09:15. روابط عمومی شبکه دو اعلام کرده که با حکم محمدرضا جعفری جلوه، آذرمیدخت آذرهوش به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان این شبکه منصوب شده‌است. آذرهوش جایگزین علی زارعان شده که پس از پخش برنامه‌ی جنجالی «فیتیله» از سمت خود استعفا کرد. در متن این حکم آمده: «نظر به مراتب تعهد، ذوق و تجارب خلاقانه سرکار عالی در عرصه های مختلف رسانه به ویژه فعالیت در حیطه برنامه سازی برای دوران سنی حساس و پراهمیت کودکی و نوجوانی بنا به ضرورت و اقتضاء شرایط ضمن تشکر از تلاش های جن ...

یک انتصاب جدید در سیما / تبعات پخش فیتیله برای تلویزیون

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 09:15


اخبار,اخبار فرهنگی ,آذرمیدخت آذرهوش

 روابط عمومی شبکه دو اعلام کرده که با حکم محمدرضا جعفری جلوه، آذرمیدخت آذرهوش به عنوان مدیر گروه کودک و نوجوان این شبکه منصوب شده‌است.

  آذرهوش جایگزین علي زارعان شده که پس از پخش برنامه‌ی جنجالی «فیتیله» از سمت خود استعفا کرد.

در متن اين حكم آمده: «نظر به مراتب تعهد، ذوق و تجارب خلاقانه سركار عالي در عرصه هاي مختلف رسانه به ويژه فعاليت در حيطه برنامه سازي براي دوران سني حساس و پراهميت كودكي و نوجواني بنا به ضرورت و اقتضاء شرايط ضمن تشكر از تلاش هاي جناب آقاي علي زارعان كه تا اين مقطع عهده دار مديريت اين عرصه در شبكه بودند به عنوان مدير گروه كودك و نوجوان شبكه دو سيما منصوب مي شويد.»

آذرميدخت آذرهوش دانش آموخته كارشناسي ارشد ادبيات نمايشي بوده و از سوابق كاري وي مي توان به مشاور مدير شبكه دو، مدير روابط عمومي شبكه دو و همچنين مدير روابط عمومي معاونت سيما اشاره كرد.


 اخبار فرهنگی  - خبر  انلاین 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه