تاریخ انتشار : جمعه, 02 تیر 1396 17:02. کمال تبریزی و همایون اسعدیان درسومین جشن عکاسان سینما تقدیر می‌شوند. به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران، سومین دوره جشن عکاسان سینمای ایران، اوایل تیر ماه به دبیری حافظ احمدی، برگزار خواهد شد و در این دوره از برگزاری جشن همانند سال‌های قبل، از ۶ چهره در صنوف مختلف که نگاه ویژه‌ای به عکس و عکاسی فیلم دارند تقدیر می‌شود. در این دوره در بخش کارگردانان، از کمال تبریزی و همایون اسعدیان تقدیر خواهد شد. این جشن با معرفی نامزدها، ...

کمال تبریزی و همایون اسعدیان تقدیر می‌شوند

تاریخ انتشار : جمعه, 02 تیر 1396 17:02


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,جشن عکاسان سینما

کمال تبریزی و همایون اسعدیان درسومین جشن عکاسان سینما تقدیر می‌شوند.

 به گزارش ایسنا، به نقل از  روابط عمومی انجمن عکاسان سینمای ایران، سومین دوره جشن عکاسان سینمای ایران، اوایل تیر ماه به دبیری حافظ احمدی، برگزار خواهد شد و در این دوره از برگزاری جشن همانند سال‌های قبل، از ۶ چهره در صنوف مختلف که نگاه ویژه‌ای به عکس و عکاسی فیلم دارند تقدیر می‌شود. در این دوره در بخش کارگردانان، از کمال تبریزی و همایون اسعدیان تقدیر خواهد شد.

 

این جشن با معرفی نامزدها، بهترین عکاس سینما، بهترین عکاس پشت صحنه (اعضای صنف) و معرفی استعداد نو در عکاسی سینما (غیر عضو) و همچنین تقدیر ازپیشکسوتان عکاسی سینما و چهره‌هایی که همواره نگاه ویژه‌ای به عکس و عکاسی فیلم دارند، برگزار می‌شود. مهدی پاکدل به عنوان مشاور دبیر در این دوره از جشن حضور دارد ومسابقه مردمی عکس برگزیده نیز در این دوره با همکاری اپلیکیشن پات برگزار می‌شود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه