تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 10:14. فیلم توقیفی “خانه دختر” به کارگردانى شهرام شاه حسینى و تهیه کنندگى محمد شایسته در بخش اصلى بیست و هشتمین جشنواره توکیوی امسال حضور داشت. حامد بهداد در فرش قرمز. این فیلم در سه نوبت برای مخاطبان به نمایش درآمد که تقریبا در هر سه نوبت مورد توجه منتقدین و تماشاگران قرار گرفت. محمد شایسته تهیه کننده، شهرام شاه حسینی کارگردان و حامد بهداد بازیگر اصلی “خانه دختر” در این جشنواره حضور داشتند. عکس حامد بهداد. نکته جالب پوشش بهداد بود که با کتی منقش به نام ع ...

کت جالب حامد بهداد در فرش قرمز جشنواره توکیو!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 آبان 1394 10:14


اخبار,اخبار فرهنگی,حامد بهداد

فیلم توقیفی “خانه دختر” به كارگردانى شهرام شاه حسینى و تهیه كنندگى محمد شایسته در بخش اصلى بیست و هشتمین جشنواره توكیوی امسال حضور داشت.

حامد بهداد در فرش قرمز
این فیلم در سه نوبت برای مخاطبان به نمایش درآمد كه تقریبا در هر سه نوبت مورد توجه منتقدین و تماشاگران قرار گرفت. محمد شایسته تهیه کننده، شهرام شاه حسینی کارگردان و حامد بهداد بازیگر اصلی “خانه دختر” در این جشنواره حضور داشتند.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,حامد بهداد

 عکس حامد بهداد


نکته جالب پوشش بهداد بود که با کتی منقش به نام علی بن موسی الرضا(ع) در مراسم فرش قرمز “خانه دختر” حاضر شده بود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,حامد بهداد

 عکس حامد بهداد

 

 بهداد که اصالتی مشهدی دارد همواره از امام هشتم(ع) به عنوان کسی که واسطه خودش و پروردگار قرار داده صبحت کرده است و حال پوشیدن کتی به نام او می تواند الگویی باشد برای بسیاری از بازیگران ما در چنین مراسیم غریب ترین و بی معناترین پوششها را انتخاب می کنند.

اخبار فرهنگی و هنری - سینما ژورنال

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه