پیام تسلیت محمود احمدی نزاد در پی درگذشت حبیب. تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 10:18. رییس جمهور سابق کشورمان در پیام تسلیتی از حبیب محبیان به عنوان هنرمندی که دل در گرو این آب و خاک و فرهنگ متعالی و الهی و انسانی آن داشت، یاد کرد. به گزارش ایلنا، محمود احمدی نژاد در پی در گذشت حبیب محبیان، خواننده و آهنگساز ایرانی پیام تسلیتی صادر کرد که متن آن در ادامه آمده است:. بسم الله الرحمن الرحیم. انا لله و انا الیه راجعون. این روزها بسیاری از مردم و به ویژه جوانان و هنر دوستان این سرزمین هنرپرو ...

پیام تسلیت محمود احمدی نزاد در پی درگذشت حبیب

تاریخ انتشار : دوشنبه, 24 خرداد 1395 10:18


اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

 رییس جمهور سابق کشورمان در پیام تسلیتی از حبیب محبیان به عنوان هنرمندی که دل در گرو این آب و خاک و فرهنگ متعالی و الهی و انسانی آن داشت، یاد کرد.

به گزارش ایلنا، محمود احمدی نژاد در پی در گذشت حبیب محبیان، خواننده و آهنگساز ایرانی پیام تسلیتی صادر کرد که متن آن در ادامه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

این روزها بسیاری از مردم و به ویژه جوانان و هنر دوستان این سرزمین هنرپرور در غم از دست دادن حبیب شعر و آواز ایران مرحوم جناب محبیان در سوگ‌اند.

او هنرمندی مردمی بود که دل در گرو این آب و خاک و فرهنگ متعالی،الهی و انسانی آن داشت. برای مردم می سرود و آهنگ‌های زیبایش آرام بخش دل‌هایی بود که در افت و خیز زندگی به تلاطم در میآمدند . یادش گرامی باد.

با عرض تسلیت فقدان این عزیز به جامعه هنری و مردم هنردوست و خانواده محترم ایشان، از خداوندمنان همنشینی با اولیا و غفران الهی برای آن مرحوم و صبر و اجر برای بستگان ایشان و توفیق و عزت بیشتر برای هنرمندان کشور مسئلت دارم.

محمود احمدی نژاد

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه