تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:20. «فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و دوستان» در مراحل پیش‌تولید قرار دارد و ساخت این فیلم به شکلی متفاوت، قطعی شده است. اتفاق‌های جدیدی قرار است در این نسخه سینمایی بیافتد و برای آن زحمات زیادی کشیده شده. رضا حسین زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما، با ابراز تشکر از اهالی و دوستداران خبر گفت: دو روز قبل احساس ناراحتی در تنفس و سینه داشتم و پس از مراجعه به پزشک متوجه شدم که سکته قلبی داشتم و راهی بیمارستان شدم. وی که چند روزی است پا به سن۵۰ سالگی گذاشته ...

پس از بهبودی باز هم در عرصه خبر فعالیت می‌کنم

تاریخ انتشار : یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:20


اخبار فرهنگی,اخبار هنرمندان,رضا حسین زاده

«فیلم سینمایی «کلاه قرمزی و دوستان» در مراحل پیش‌تولید قرار دارد و ساخت این فیلم به شکلی متفاوت، قطعی شده است. اتفاق‌های جدیدی قرار است در این نسخه سینمایی بیافتد و برای آن زحمات زیادی کشیده شده.

رضا حسین زاده در گفت‌وگو با خبرگزاری صدا و سیما، با ابراز تشکر از اهالی و دوستداران خبر گفت: دو روز قبل احساس ناراحتی در تنفس و سینه داشتم و پس از مراجعه به پزشک متوجه شدم که سکته قلبی داشتم و راهی بیمارستان شدم.

وی که چند روزی است پا به سن۵۰ سالگی گذاشته است، افزود: از سال ۶۵ که وارد عرصه خبر شدم و با اخبار فرهنگی شروع بکار کردم تاکنون قلبم برای اجرای خوب خبر و ارتباط خوب با مخاطبان می تپد و هنوز هم پس از بهبودی در خبر فعالیت خواهم کرد.

 

حسین زاده با اشاره به سوابق حضور در جبهه در دوران دفاع مقدس گفت: از ۱۷ سالگی که به خواست خودم به جبهه رفتم در نواحی از بدنم دچار مجروحیت و جراحات شیمیایی شدم که کماکان هم با آثار آن در ناحیه پا و ریه‌ام دست و پنجه نرم می کنم اما همچنان افتخار می کنم که این خاطرات از دوران دفاع مقدس را به یادگار دارم.

اخبار فرهنگی - بانی‌فیلم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه