پرستو گلستانی وضعیت سلامت خود را تشریح کرد

پرستو گلستانی وضعیت سلامت خود را تشریح کرد


اخبار,اخبارفرهنگی, پرستو گلستانی

 

 اخبار فرهنگی  - پرستو گلستانی وضعیت سلامت خود را تشریح کرد

 گلستانی مشکل جسمی بوجود آمده را ناشی از فشار عصبی و کار زیاد دانست که پس از چند روز استراحت و مراقبت به شرایط عادی بازگشته و جای نگرانی وجود ندارد.

پرستو گلستانی که چند روزی است در بیمارستان تحت مراقبت قرار دارد، ضمن ابراز رضایت از وضعیت جسمی‌ خود به گمانه‌زنی‌ها درباره سلامتی‌اش پایان داد و تاکید کرد بلافاصله پس از مرخصی ایفای نقش در نمایش «خانه خورشید» را از سر می‌گیرد.

گلستانی درباره شرایط جسمی خود توضیح داد: در ماه‌های اخیر هم‌زمان در یک سریال تلویزیونی و گروه اجرایی نمایش «خانه خورشید» همکاری داشتم که موجب فشار جسمی شد و از ناحیه قلب احساس ناراحتی کردم.

وی ادامه داد: به همین دلیل آزمایش‌هایی صورت گرفت که تشخیص پزشکان گرفتگی رگ بود؛ به همین دلیل روز گذشته آنژیو شدم و این کار یک نوبت دیگر فردا تکرار می‌شود که امیدوارم مشکل برطرف شود.
 
بازیگر نمایش «مدریک» با تاکید بر اینکه پس از چند روز استراحت و کاهش استرس وضعیت بهتری دارد، درباره زمان تعیین شده برای آغاز فعالیت خود اظهار داشت: پزشک معالج گفت مشکلی برای تحرک و فعالیت‌های ورزشی وجود ندارد، به همین دلیل اگر مسئله خاصی پیش نیاید بلافاصله بعد از مرخصی از بیمارستان بازی در نمایش «خانه خورشید» را از سر خواهم گرفت.

اجرای نمایش «خانه خورشید» به کارگردانی شهرام کرمی چند روزی به دلیل مشکل قلبی پیش آمده برای پرستو گلستانی متوقف شد تا این هنرمند پس از اندکی استراحت فعالیت خود را آغاز کند.


  اخبار فرهنگی -  ایلنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه