تاریخ انتشار : یکشنبه, 11 بهمن 1394 12:45. پرویز پرستویی در حاشیه مراسم رونمایی از صندوق انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، درباره سخنان منتشر شده‌اش در رسانه‌ها مبنی بر عدم حضور در جشنواره فیلم فجر توضیح داد. به گزارش آنا و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم فجر، در حاشیه مراسم رونمایی از صندوق انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران که با حضور رضا میرکریمی رئیس خانه سینما، علی آشتیانی پور رئیس ستاد جمع آوری آراء مردمی، پرویز پرستویی و جمعی از اهالی رسانه در سالن سیف ...

پرستویی درباره سخنان منتشرشده‌اش مبنی بر عدم حضور در جشنواره فیلم فجر چه گفت؟

تاریخ انتشار : یکشنبه, 11 بهمن 1394 12:45


اخبار,اخبار فرهنگی,پرویز پرستویی

پرویز پرستویی در حاشیه مراسم رونمایی از صندوق انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران، درباره سخنان منتشر شده‌اش در رسانه‌ها مبنی بر عدم حضور در جشنواره فیلم فجر توضیح داد.

به گزارش  آنا و به نقل از ارتباطات و اطلاع‌رسانی سی‌و‌چهارمین جشنواره فیلم فجر، در حاشیه مراسم رونمایی از صندوق انتخاب بهترین فیلم از نگاه تماشاگران که با حضور رضا میرکریمی رئیس خانه سینما، علی آشتیانی پور رئیس ستاد جمع آور�� آراء مردمی، پرویز پرستویی و جمعی از اهالی رسانه در سالن سیف‌الله داد خانه سینما برگزار شد، خبرنگاران از پرویز پرستویی در خصوص سخنان منتشر شده‌اش در رسانه‌ها مبنی بر عدم حضور در جشنواره فیلم فجر پرسیدند.

وی در پاسخ به این سوالات و حواشی آن گفت: «حتما در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا خواهم کرد، زیرا این جشن خانوادگی ما است و من تنها گله‌ای را از دوستان مطرح کردم.»

وی ادامه داد: «ابدا قصد خدشه وارد کردن به جشنواره فیلم فجر را نداشتم و مدت‌هاست که ما حضور در این جشنواره را وظیفه خودمان می‌دانیم.»

پرستویی عنوان کرد: «متاسفم بحثی که مطرح کردم بدین شکل انعکاس پیدا کرد. من فقط می‌خواستم درد دلی به عنوان یکی از هم نسلان خسرو شکیبایی داشته باشم و قطعا همین درد و دل هم نشان می‌دهد که می‌خواستم حضور داشته باشم.»

اخبار فرهنگی - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه