پایان «میراب» در آغاز راه. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 06 دی 1396 14:49. مجموعه تلویزیونی «میراب» که قرار بود به کارگردانی «کیومرث پوراحمد» ساخته شود، به علت مشکلات مالی در مرحله نگارش فیلمنامه متوقف شد. به گزارش سینماپرس، سریال «میراب» به تهیه کنندگی محمود فلاح که قرار بود با مشارکت سازمان آب ساخته شود، به دلیل مشکلات مالی و نبود بودجه ساخت آن منتفی شد. فلاح در این باره عنوان کرد: به دلیل اینکه بودجه برای ساخت این سریال وجود ندارد، فعلا همه چیز منتفی است. به همین خاطر نگارش فیلمنامه را هم متو ...

پایان «میراب» در آغاز راه

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 06 دی 1396 14:49


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,کیومرث پوراحمد

مجموعه تلویزیونی «میراب» که قرار بود به کارگردانی «کیومرث پوراحمد» ساخته شود، به علت مشکلات مالی در مرحله نگارش فیلمنامه متوقف شد.

 به گزارش سینماپرس،  سریال «میراب» به تهیه کنندگی محمود فلاح که قرار بود با مشارکت سازمان آب ساخته شود، به دلیل مشکلات مالی و نبود بودجه ساخت آن منتفی شد.

فلاح در این باره عنوان کرد: به دلیل اینکه بودجه برای ساخت این سریال وجود ندارد، فعلا همه چیز منتفی است. به همین خاطر نگارش فیلمنامه را هم متوقف کرده ایم.

الهام گوران و کیومرث پوراحمد نویسندگان این مجموعه تلویزیونی بودند.

«میراب» قرار بود در ۳۰ قسمت به کارگردانی کیومرث پوراحمد ساخته شود که فعلا همه چیز به دلیل مشکلات مالی و کمبود بودجه منتفی شده است.

فلاح همچنین گفت: نمی دانم قرار است تا آخر سال تکلیف بودجه مشخص شود و یا اینکه باید تا سال آینده منتظر بمانیم. فعلا که همه چیز منتفی است و نگارش هم متوقف شده است.

فیلمنامه این سریال در ژانر تاریخی است و تاریخچه آب از زمان قاجار تاکنون را در داستانی روایت می کند.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه