تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 11:43. بازیگر ایرانی که در حال بازگشت از فرانسه بوده است، عکسی از فرودگاه پاریس بعد از حملات تروریستی داعش را منتشر کرده است. نیما شاهرخ شاهی بازیگر جوان ایرانی که این روزها در فرانسه به سر می برد، عکسی از شرایط فرودگاه پاریس بعد از حملات تروریستی داعش را در اینستاگرام خود منتشر کرده است که ازدحام و شلوغی را در این فرودگاه نشان می دهد. وی بعد از انتشار این عکس در اینستاگرام خود نوشته است: " وضعیت الان فرودگاه. ". گفتنی است؛ رسانه‌های فرانسه، بامداد شنبه از ...

نیما شاهرخ شاهی در پاریس بعد از حملات داعش! +عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 25 آبان 1394 11:43


بازیگر ایرانی که در حال بازگشت از فرانسه بوده است، عکسی از فرودگاه پاریس بعد از حملات تروریستی داعش را منتشر کرده است.

نیما شاهرخ شاهی بازیگر جوان ایرانی که این روزها در فرانسه به سر می برد، عکسی از شرایط فرودگاه پاریس بعد از حملات تروریستی داعش را در اینستاگرام خود منتشر کرده است که ازدحام و شلوغی را در این فرودگاه نشان می دهد.


وی بعد از انتشار این عکس در اینستاگرام خود نوشته است: " وضعیت الان فرودگاه."

 

اخبار,اخبار فرهنگی,نیما شاهرخ شاهی

 

گفتنی است؛ رسانه‌های فرانسه، بامداد شنبه از وقوع دو انفجار در نزدیکی «ورزشگاه استاد دو فرانس» خبر داده‌اند. همچنين سومین گزارش‌ از بحران پاریس مربوط به تیراندازی دو مرد مسلح به شرکت‌کنندگان در یک کنسرت موسیقی منتشر شد. گروهک تروریستی داعش در صفحات اجتماعی خود با بر عهده گرفتن مسئولیت این اقدام تروریستی اعلام کرده است «این حملات ۱۱ سپتامبر فرانسه است»  و بر اساس آخرین اخبار 160 نفر از شهروندان فرانسوی در این حملات کشته شدند.

اخبار فرهنگی - باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه