تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 آذر 1394 12:40. الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در خصوص ساخت جدید‌ترین کار خود گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت سری جدید «پایتخت» نداریم. الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در خصوص ساخت جدید‌ترین کار خود گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت سری جدید «پایتخت» نداریم. در واقع چندین سفارش و پیشنهاد ساخت داشته‌ایم؛ اما هیچ کدام به قطعیت نرسیده‌اند. وی بیان کرد: هم‌اکنون در حال نگارش یک سریال 26 قسمتی برای ایام ماه مبارک رمضا ...

نگارش مجموعه رمضانی کارگردان «پایتخت» آغاز شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 25 آذر 1394 12:40


اخبار , اخبار فرهنگی, سریال پایتخت

الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در خصوص ساخت جدید‌ترین کار خود  گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت سری جدید «پایتخت» نداریم.

الهام غفوری تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در خصوص ساخت جدید‌ترین کار خود  گفت: در حال حاضر هیچ برنامه‌ای برای ساخت سری جدید «پایتخت» نداریم. در واقع چندین سفارش و پیشنهاد ساخت داشته‌ایم؛ اما هیچ کدام به قطعیت نرسیده‌اند.
وی بیان کرد: هم‌اکنون در حال نگارش یک سریال 26 قسمتی برای ایام ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما هستیم.
غفوری تصریح کرد: این سریال یک کار طنز اجتماعی است که داستان آن در حال نگارش است. نویسندگان این سریال خشایار الوند و محسن تنابنده هستند.
وی تأکید کرد: بازیگران این مجموعه تلویزیونی انتخاب نشده‌اند. این کار به کارگردانی سیروس مقدم خواهد بود. به علاوه هنوز نامی برای این مجموعه در نظر گرفته نشده است.
اخبار فرهنگی - باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه