نوشتن ایمیل در جیمیل تایپ کاراکتر های خاص در جیمیل تنظیمات جیمیل , نوشتن در جیمیل , ترفندهای اینترنتی , آموزش جیمیل , اکانت جیمیل , ترفندهای جیمیل , آموزش ارسال ایمیل , سرویس جیمیل,ایران مطلب

ایران مطلب : خیلی از مواقع شما نمی توانید کاراکتر خاصی را در Gmail وارد کنید یا  می خواهید با موس تایپ کنید در این مواقع این ابزار به کمک شما می اید.

برای استفاده از این قابلیت وارد اکانت جیمیل خود شوید و  وارد بخش settings شوید. در همین ابتدا در بخش general  قسمت language بر روی لینک زیر Gmail display language کلیک کنید تا عکس زیر را مشاهده کنید :

ترفندهای جیمیل, آموزش ارسال ایمیل

وقتی که این کار را انجام دادید زبان مورد نظر خود را برای ارسال نشانه ها انتخاب کنید تا سرویس جیمیل به شما امکان نقاشی و نوشتن دستی نشانه ها متناسب با زبان و نوشتار انتخابی بدهد!

بعد از آن حتما دکمه ok را فشار دهید و وارد صفحه اصلی شوید. باید با صحنه ای مثل زیر مواجه شوید :

ترفندهای جیمیل, آموزش ارسال ایمیل

در بسیاری از اوقات نیاز به یک راه اندازی مجدد ایمیل خواهید داشت اگر که به طور اتوماتیک این امکان برای شما فعال شد و نیازی به بارگذاری مجدد نداشتید که چه بهتر!

برای اینکه از دست نوشته در ایمیل های خود استفاده کنید در هنگام نوشتن متن ایمیل می توانید روی آیکون مداد مذکور کلیک کرده و با باز شدن صفحه مورد نظر به نوشتن متن یا علائم مورد علاقه خود اقدام کنید.

ترفندهای جیمیل, آموزش ارسال ایمیل 

بدین طریق می توانید به بهترین شکل متن مورد علاقه خود را در متن ایمیل قرار دهید.

منبع : ariamoons.com
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه