نمایش بهاره رهنما برای کودکان غزه + تصاویر

نمایش بهاره رهنما برای کودکان غزه + تصاویر


اخبار فرهنگی - نمایش بهاره رهنما برای کودکان غزه + تصاویر

بهاره رهنما بازیگر زن سینما و تلویزیون قصد دارد نمایش دورهمی زنان شکسپیر را به نفع کودکان غزه اجرا کند.

بهاره رهنما کارگردان نمایش دورهمی زنان شکسپیر عصر جمعه بعد از پایان اجرای خصوصی این نمایش، با بیان اینکه کبوتران سفید صلح ما اولین اجرا و عوایدش را به زنان و کودکان غزه تقدیم می کنند گفت: این روزها زنان و کودکان غزه، بیشتر از همه نیازمند صلح هستند. ما امشب با لباس های سفید درشام ضیافت این نمایش حاضر شدیم. لباس های سفیدی که در تمام جلسات عمومی و نشست های خبری این نمایش برتن خواهیم داشت که یک حرکت نمادین است. 

اخبار,اخبار فرهنگی,نمایش بهاره رهنما برای کودکان غزه

 وی افزود: حرکتی برای همدلی با زنان و کودکان غزه ، شاید این کار، کوچک باشد، ولی به قصد یاد آوری است، یادآوری به سیاستمداران و مردم جهان که نگاهشان را از زنان و کودکان غزه نگیرند، نگاه از غزه ای که این روزها هر تصویری از آن دیار به جهان مخابره می شود، رنگ خون دارد و بوی مرگ، آنجا زنان و کودکان بی پناه، بی گناه کشته می شوند و این وقایع، یک قصه تلخ نیست، یک حقیقت دردناک است. 

اخبار,اخبار فرهنگی,نمایش بهاره رهنما برای کودکان غزه

 این اجرا در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر با حضور جمعی از هنرمندان انجام گرفت. در این مراسم از تیزر و پوستر این نمایش نیز رونمایی شد.


مهناز افشار ، نسیم ادبی ، سحر دولتشاهی ، بهنوش بختیاری ، کمند امیرسلیمانی و بهاره رهنما بازیگران این اثر نمایش هستند که قرار است فردا افتتاحیه نمایش را با حضور هنرمندان و اهالی رسانه و اجرای عمومی را از دوشنبه، 13 مردادماه برپا کنند.


این نمایش از  دوشنبه  13 مردادماه تا 17 شهریورماه در تماشاخانه ایرانشهر سالن استاد سمندریان ساعت 19 اجرا خواهد داشت.


اخبار فرهنگی -  نسیم

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه