نخستین عکس بازیگر «قهوه تلخ» در «لاتاری». تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 14:25. موسیقی فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شد. به گزارش خبرآنلاین، حبیب خزایی‌فر موسیقی فیلم سینمایی «لاتاری» را ساخت. خزایی‌فر که قبلا در فیلم‌های سینمایی «ایستاده درغبار» و «ماجرای نیمروز» با مهدویان همکاری کرده بود، این بار هم موسیقی فیلم دیگری از این فیلمساز را ساخت. اولین اکران فیلم «لاتاری» در جشنواره سی‌وششم فجر خواهد بود و محمدحسین مهدویان با این فیلم، برای سومین سال متوالی، درجشنوار ...

نخستین عکس بازیگر «قهوه تلخ» در «لاتاری»

تاریخ انتشار : شنبه, 30 دی 1396 14:25


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,لاتاری

موسیقی فیلم سینمایی لاتاری به کارگردانی محمدحسین مهدویان ساخته شد.

به گزارش خبرآنلاین،  حبیب خزایی‌فر موسیقی فیلم سینمایی «لاتاری» را ساخت. خزایی‌فر که قبلا در فیلم‌های سینمایی «ایستاده درغبار» و «ماجرای نیمروز» با مهدویان همکاری کرده بود، این بار هم موسیقی فیلم دیگری از این فیلمساز را ساخت.

اولین اکران فیلم «لاتاری» در جشنواره سی‌وششم فجر خواهد بود و محمدحسین مهدویان با این فیلم، برای سومین سال متوالی، درجشنواره حضور خواهد داشت. پیش از این تصاویری از بازیگران این فیلم در رسانه‌ها منتشر شده بود و برای اولین بار تصویری از حضور نادر سلیمانی در «لاتاری» منتشر می‌شود.

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,بازیگرقهوه تلخ


«لاتاری» محصول موسسه سینمایی سیمای مهر و به تهیه‌کنندگی سید محمود رضوی است.

 

 

میزان

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه