تاریخ انتشار : یکشنبه, 15 اسفند 1395 12:45. فیلم جدید علیرضا امینی وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی شد. به گزارش ایسنا، علیرضا امینی که به تازگی برای ساخت سریال «موج کوتاه» به تهیه‌کنندگی محمود فلاح در شبکه نمایش خانگی مجوز گرفته و آن را بهار سال آینده جلوی دوربین می‌برد، با تمام شدن تدوین فیلم سینمایی جدیدش با نام «من دیوانه نیستم» آن را برای صداگذاری آماده کرده است. به گفته وی «من دیوانه نیستم» توسط محمود موسوی‌نژاد صداگذاری می‌شود و موسیقی آن را هم بهنام ابطحی می‌سازد. مجید صالحی، مهران ...

«من دیوانه نیستم» در حال پیگیری است+ عکسهای جدید

تاریخ انتشار : یکشنبه, 15 اسفند 1395 12:45


فیلم جدید علیرضا امینی وارد مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی شد.

به گزارش ایسنا، علیرضا امینی که به تازگی برای ساخت سریال «موج کوتاه» به تهیه‌کنندگی محمود فلاح در شبکه نمایش خانگی مجوز گرفته و آن را بهار سال آینده جلوی دوربین می‌برد، با تمام شدن تدوین فیلم سینمایی جدیدش با نام «من دیوانه نیستم» آن را برای صداگذاری آماده کرده است.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلم جدید علیرضا امینی

به گفته وی «من دیوانه نیستم» توسط محمود موسوی‌نژاد صداگذاری می‌شود و موسیقی آن را هم بهنام ابطحی می‌سازد.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلم جدید علیرضا امینی

مجید صالحی، مهران احمدی، پژمان جمشیدی، محمدرضا هدایتی، برزو ارجمند، هادی کاظمی، دانیال مقدم، مهدی ماهانی، سیروس کهوری‌نژاد و محمدرضا داودنژاد بخشی از بازیگران این فیلم هستند که در شمال کشور فیلمبرداری شده است.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلم جدید علیرضا امینی

این فیلم داستان زندگی تعدادی بیمار روانی را در یک آسایشگاه در وسط جزیره‌ای در شمال کشور روایت می کند.

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلم جدید علیرضا امینی

از دیگر عوامل فیلم به مدیر فیلمبرداری: فرشاد گل سفیدی، صدابردار: امیر پرتوزاده، طراح صحنه و لباس: سه��ل میرسپاسی، طراح گریم: امید گل‌زاده، دستیار اول کارگردان و مدیر برنامه‌ریزی: ایمان یزدی، گروه کارگردانی: مهسا حسینی، مدیر تدارکات: کامبیز اینانلو، عکاس: حسن شجاعی، جانشین تولید: مهرداد متولی، مشاور رسانه‌ای، روابط عمومی و فضای مجازی: سپهر پهلوانی، بابک جوادی و مدیر تولید: مجتبی متولی می‌توان اشاره کرد.

 

 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی ,فیلم جدید علیرضا امینی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه