ملکه رنجبر می‌تواند با واکر راه برود/ملاقات برای رفع افسردگی بازیگر زیر آسمان شهر خوب است. تاریخ انتشار : سه شنبه, 23 آبان 1396 09:33. فرزند ملکه رنجبر گفت: مادرم از چند روز گذشته با روند بهبود جسمی خوبی روبرو شده است و شروع به راه رفتن با واکر کرده و می تواند به تنهایی بایستد. فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر در گفت و گو با میزان، درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت: ملکه رنجبر از چند روز گذشته با روند بهبود جسمی خوبی روبرو شده و شروع به راه رفتن با واکر کرده است و می تواند به تنهایی بایستد ...

ملکه رنجبر می‌تواند با واکر راه برود/ملاقات برای رفع افسردگی بازیگر زیر آسمان شهر خوب است

تاریخ انتشار : سه شنبه, 23 آبان 1396 09:33


 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی ,ملکه رنجبر

فرزند ملکه رنجبر گفت: مادرم از چند روز گذشته با روند بهبود جسمی خوبی روبرو شده است و شروع به ر��ه رفتن با واکر کرده و می تواند به تنهایی بایستد. 

فریبرز ایروانی فرزند ملکه رنجبر در گفت و گو با  میزان، درباره آخرین وضعیت جسمانی مادرش گفت: ملکه رنجبر از چند روز گذشته با روند بهبود جسمی خوبی روبرو شده و شروع به راه رفتن با واکر کرده است و می تواند به تنهایی بایستد همچنین پزشکان نیز بعد از بررسی در هفته گذشته از عمل و پیشرفت جسمی مادرم رضایت داشتند.

 

وی درباره وضعیت روحی این بازیگر اظهار کرد: مادرم در دوره نقاهت قرار دارد و به طور طبیعی عمل باز قلب وی را دچار افسردگی کرده است به همین خاطر باید به تدریج با حضور دوستان و همکارانش کمک کنیم که دوره افسردگی روحی را پشت سر گذاشته و با دیدن دوستان و همکاران حالش بهتر شود.

 

ایروانی درباره نتیجه آزمایشاتی که در هفته گذشته انجام شد توضیح داد: روند و نتیجه آزمایشات مادرم خوب بود فقط مقدار کمی تنگی نفس داشت که دلیل آن اختلالات در ریه وی بود و توسط پزشکان درمان شد.

 

فرزند ملکه رنجبر ادامه داد: با درمان این اختلال مشکلی وجود ندارد و در حال حاضر در کنار بازسازی جسمی، تقویت روحی مهم ترین مسئله برای سلامتی مادر است که امیدوارم دوستان و همکاران او و خبرنگاران با حضور خود باعث تقویت روحی ملکه رنجبر شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر ملاقات این هنرمند آزاد است و در به روی همه هنرمندان و اهالی رسانه باز است و مادر هم از نظر روحی و قلبی از دیدار همه خوشحال می شود. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه