تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 بهمن 1395 11:55. گره سریال معمای شاه، امشب با رسیدن به ایستگاه پایانی باز می‌شود. به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ مجموعه تلویزیونی معمای شاه امشب پس از نمایش نود و پنجمین و آخرین قسمت به اتمام خواهد رسید. مجموعه تلویزیونی «الف ویژه» معمای شاه، با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ او ب ...

معمای شاه به ایستگاه پایانی رسید / جایگزین فیلم محمدرضا ورزی مشخص شد

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 13 بهمن 1395 11:55


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,سریال معمای شاه

گره سریال معمای شاه، امشب با رسیدن به ایستگاه پایانی باز می‌شود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی شبکه یک؛ مجموعه تلویزیونی معمای شاه امشب پس از نمایش نود و پنجمین و آخرین قسمت به اتمام خواهد رسید.

 

مجموعه تلویزیونی «الف ویژه» معمای شاه، با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه کنندگی علی لدنی، محصول گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از سوئیس در سال ۱۳۱۵ تا زمان مرگ او به تصویر می‌کشد.

 

این مجموعه بیش از 700 لوکیشن دارد که در آن ۱۶۰۰ بازیگر اصلی و فرعی ایفای نقش کردند. معمای شاه روایتگر ماجراهای سیاسی، فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی در دوره سلطنت رضا شاه و محمدرضا در دوران پهلوی بود که در95 قسمت تولید شد.

 

گفتنی است؛ پس از اتمام این سریال، مجموعه تلویزیونی «پایان نمایش» به کارگردانی مرحوم بهمن زرین پور و تهیه کنندگی رضا انصاریان از جمعه 15 بهمن ساعت 22:15 به روی آنتن می رود.

 

این سریال، داستان زندگی پسر جوانی به نام حامد را در سال های 1341 تا 1351 روایت می کند که به دلیل مبارزات سیاسی، به زندان منتقل شده است. امین زندگانی، سهیلا رضوی، مینا جعفرزاده، سولماز غنی، شهرام عبدلی، فریبا متخصص، شمسی فضل اللهی، سیامک اطلسی، نیکو خردمند و محمود عزیزی از بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه