مصطفی زمانی : بردن جایزه دیگر مهم نیست/ «یک روز بخصوص» یکی از بهترین تجربه های من بود. تاریخ انتشار : شنبه, 26 تیر 1395 09:38. بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از تجربه بازی در فیلم جدید اسعدیان تا اهمیت دریافت جایزه در دنیای بازیگری اش سخن گفت. مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تجربه بازی در فیلم «یک روز بخصوص» گفت: همکاری با اسعدیان در این فیلم خوب بود و یکی از بهترین تجربه های دوران کاری من به حساب می‌آید. بازیگر «شهرزاد» در مورد استقبال مخاطب از ف ...

مصطفی زمانی : بردن جایزه دیگر مهم نیست/ «یک روز بخصوص» یکی از بهترین تجربه های من بود

تاریخ انتشار : شنبه, 26 تیر 1395 09:38


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی , مصطفی زمانی

بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از تجربه بازی در فیلم جدید اسعدیان تا اهمیت دریافت جایزه در دنیای بازیگری اش سخن گفت.

مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با  باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص تجربه بازی در فیلم «یک روز بخصوص» گفت: همکاری با اسعدیان د�� این فیلم خوب بود و یکی از بهترین تجربه های دوران کاری من به حساب می‌آید.

بازیگر «شهرزاد» در مورد استقبال مخاطب از فیلم اسعدیان عنوان کرد: تجربه به من ثابت کرده که نمی توان میزان استقبال از یک فیلم را پبش بینی کرد.

زمانی در پاسخ به این سوال که اگر فیلم «یک روز بخصوص» در جشنواره فیلم فجر حضور پیدا کند صاحب دریافت سیمرغ خواهید شد، اظهار داشت: دریافت جایزه دیگر برای من مهم نیست؛ یعنی در ابتدا که یک بازیگر به دنیای فیلم و سینما ورود پیدا می کند بردن جایزه مهم است اما در آینده متوجه می شوید فقط مراسمی است که نباید روی کار شما تاثیر بگذارد و ذهن هنرمند را به سمت خود بکشد.

گفتنی است؛ اسعدیان «یک روز بخصوص» را پس از چهار سال دوری از سینما سال گذشته کلید زد. این فیلم اثری متفاوت از دیگر ساخته های این کارگردان است.
 
در خلاصه داستان «یک روز بخصوص» که فیلمی در ژانر اجتماعی است، آمده:حامد باید برای عمل قلب خواهرش دست به یک انتخاب بزند، انتخابی که در آینده مسیرهای متفاوتی را پیش روی او قرار داده است.
 
در این فیلم مصطفی زمانی، فرهاد اصلانی،پریناز ایزد یار، محسن کیایی، شیرین آقا کاشی، شیرین یزدان بخش با معرفی افسانه کمالی، مجتبی پیرزاده، بازیگر خردسال:ایلیا نصر الهی حضور دارند.
 
پس از تجربه موفق مصطفی زمانی و پریناز ایزدیار در مجموعه نمایش خانگی «شهرزاد» این دوبازیگر بار دیگر در فیلم «یک روز بخصوص» با یکدیگر همبازی شدند.
 
همچنین فرهاد اصلانی پس از هشت سال بار دیگر در این فیلم جلوی دوربین اسعدیان رفت. این بازیگر سینما پیش از این در مجموعه موفق «راه بی پایان» با این کارگردان همکاری داشته است.
 
محسن کیایی بازیگر فیلم های «بارکد»، «عصر یخبندان» و ... نیز در این اثر بازی متفاوتی ارائه کرده است. در «یک روز بخصوص» بازیگران جدیدی هم به سینما معرفی شده اند.
 
عوامل تولید این فیلم عبارتند از: تهیه کننده و کارگردان:همایون اسعدیان، نویسندگان: همایون اسعدیان و مجید قیصری، مجری طرح: مازیار میری، مدیر فیلمبرداری:علی قاضی، مدیر برنامه ریزی و دستیار اول کارگردان: مریم هژیروند، طراح چهرپردازی: مهردادمیرکیانی، طراح صحنه و لباس: کامیاب امین عشایری، صدابرداران: ساسان نخعی، محمود کاشانی، مدیر تولید:مجید کریمی، منشی صحنه: ندا قائدی، دستیار اول فیلمبردار:آرش رمضانی، عکاس: مهدی دلخواسته، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی، مدیر تدارکات.سید رسول سید حاتمی.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه