مرجانه گلچین در سریال «آسمان هوای باران دارد». تاریخ انتشار : شنبه, 20 آبان 1396 15:52. بازی مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در مجموعه «آسمان هوای باران دارد» آغاز شد. به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران شده اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است. داستان سریال «آسمان هوای باران ...

مرجانه گلچین در سریال «آسمان هوای باران دارد»

تاریخ انتشار : شنبه, 20 آبان 1396 15:52


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, مرجانه گلچین

بازی مرجانه گلچین و بهرنگ علوی در مجموعه «آسمان هوای باران دارد» آغاز شد. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سریال، مجموعه تلویزیونی «آسمان هوای باران دارد» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه‌کنندگی امیر پوررحمانی قصه خانواده‌ای است که برای ادامه تحصیل دختر بزرگشان در مقطع دکترا راهی تهران شده اما خواسته یا ناخواسته درگیر موضوعاتی می‌شوند که دستمایه قصه‌های این سریال است.

 

داستان سریال «آسمان هوای باران دارد» با طرح و قصه‌هایی از امیر پوررحمانی با قلم احمد رفیع‌زاده به نگارش درآمده است و با رویکرد جدی به مقوله جوان و صیانت از جایگاه خانواده سعی دارد چالش‌ها و آسیب‌های جدی را که قوام و انسجام خانواده را مورد هجمه و تهدید قرار می دهد در قالب نمایش به تصویر کشد و از سویی دیگر، مخاطب فهیم با رفتار و نحوه گفتمان اصولی و منطقی که موجب تحکیم زندگی توام با آرامش می‌گردد آشنا شود.

 

بابک کریمی، علی عمرانی، مرجانه گلچین، فریبا کوثری، بهرنگ علوی، فریبا جدیکار، تیما پور رحمانی، زهره نعیمی، فاطمه مرتاضی، رضا امامی، حسین روزمه، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، کتایون علیزاده، مریم سردشتی، نجوا صاحب الزمانی، امیر رضا دلیری و الهام طهموری بازیگران این مجموعه تلویزیونی هستند.

 

سریال «آسمان هوای باران دارد» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما است که در ۳۰ قسمت ۴۰ دقیقه ای در حال تولید است.

 

عوامل سازنده مجموعه پس از بازگشت از قزوین در لوکیشنی واقع در نیاوران مشغول تصویربرداری هستند.

 

عوا��ل و دست‌اندرکاران مجموعه «آسمان هوای باران دارد»:

کارگردان: شهرام شاه حسینی، مدیرتولید: مریم فاطمی، مدیر برنامه‌ریزی: مهدی آقایی، دستیار اول کارگردان: حسین خضوعی، مدیر تصویربرداری: سجاد حیدری، طراح صحنه و لباس: نازنین توسلی، مدیر صدابرداری: یاسر رمضانی، طراح گریم: میشا جودت، مدیر تدارکات: علی قادری، منشی صحنه: زهرا مهدوی، عکاس: امید صالحی، هماهنگی: رامین بهزادی، مشاور رسانه‌ای: منصوره بسمل، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری هنر در قاب اندیشه، تهیه‌کننده: امیر پوررحمانی.

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, مرجانه گلچین

 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی, مرجانه گلچین

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه