متنی که ترانه علیدوستی برای کیمیا علیزاده نوشت. تاریخ انتشار : جمعه, 29 مرداد 1395 16:11. ترانه علیدوستی بعد از مدال‌آفرینی کیمیا علیزاده در رشته تکواندو المپیک ریو 2016 با نوشتن متنی در فضای مجازی اهمیت این موفقیت را یادآور شد. به گزارش خبرآنلاین، کیمیا علیزاده در جریان رقابت‌های المپیک ریو 2016 موفق به کسب مدال برنز شد. او به این ترتیب افتخار کسب نخستین مدال زنان ورزشکار ایرانی را در المپیک به نام خود ثبت کرد. بعد از این اتفاق سیل پیام‌های تبریک به این ورزشکار 18 ساله آغاز شد و ترانه علید ...

متنی که ترانه علیدوستی برای کیمیا علیزاده نوشت

تاریخ انتشار : جمعه, 29 مرداد 1395 16:11


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

ترانه علیدوستی بعد از مدال‌آفرینی کیمیا علیزاده در رشته تکواندو المپیک ریو 2016 با نوشتن متنی در فضای مجازی اهمیت این موفقیت را یادآور شد.

به گزارش خبرآنلاین، کیمیا علیزاده در جریان رقابت‌های المپیک ریو 2016 موفق به کسب مدال برنز شد. او به این ترتیب افتخار کسب نخستین مدال زنان ورزشکار ایرانی را در المپیک به نام خود ثبت کرد.

بعد از این اتفاق سیل پیام‌های تبریک به این ورزشکار 18 ساله آغاز شد و ترانه علیدوستی یکی از هنرمندانی بود که درباره موفقیت کیمیا در فضای مجازی متنی منتشر کرد.

علیدوستی چنین نوشت: «تازه دوره‌های بعد معلوم می‌شه برای همتایانت چه کردی؛ بهشون اعتماد به نفس دادی و فهموندی این عرصه صحنه اون‌ها هم هست.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه