«مادر قلب اتمى» وارد باشگاه میلیاردى‌ها شد. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 01 تیر 1396 17:57. با گذشت بیست روز از اکران فیلم «مادرقلب اتمى» که پنج روز از آن نیز سینماها تعطیل بوده‌اند، این فیلم به باشگاه میلیاردى‌ها وارد شد. به گزارش خبرآنلاین، سعید خانى، مدیر پخش شرکت نسیم صبا که پخش این فیلم را بر عهده دارد، گفت: «فیلم «مادر قلب اتمی» علیرغم تحریم حوزه هنرى و داشتن سالن‌هاى محدود نمایش فقط در مدت 17 روز آن هم با بلیت نیمه بهاى ماه مبارک رمضان توانست با استقبال تماشاگران به فروش میلیاردى برسد. ». ...

«مادر قلب اتمى» وارد باشگاه میلیاردى‌ها شد

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 01 تیر 1396 17:57


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,مادر قلب اتمی,

با گذشت بیست روز از اکران فیلم «مادرقلب اتمى» که پنج روز از آن نیز سینماها تعطیل بوده‌اند، این فیلم به باشگاه میلیاردى‌ها وارد شد.

 به گزارش خبرآنلاین، سعيد خانى، مدير پخش شركت نسيم صبا كه پخش اين فيلم را بر عهده دارد، گفت: «فيلم «مادر قلب اتمی» علیرغم تحريم حوزه هنرى و داشتن سالن‌هاى محدود نمايش فقط در مدت 17 روز آن هم با بليت نيمه بهاى ماه مبارك رمضان توانست با استقبال تماشاگران به فروش ميلياردى برسد.»

 

وى افزود: «با توجه به روزهاى پايانى ماه مبارك و تعطيلات پيش رو در ده روز آينده انتظار مى‌رود اين فيلم در اين ايام با استقبال بيشتر مواجه شده و به رقم فروشی بهتر از اين دست يابد.»

 

فیلم «مادر قلب اتمی» بر اساس فیلمنامه‌ای از علی احمدزاده و مانی باغبانی به کارگردانی علی احمدزاده و تهیه‌کنندگی سیدامیر سیدزاده پس از سه سال توقیف موفق به کسب پروانه نمایش شد.

 

محمدرضا گلزار، ترانه علیدوستی، پگاه آهنگرانی، مهرداد صدیقیان، رضا بهبودى و احسان امانى بازیگران این فیلم هستند.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه