تاریخ انتشار : شنبه, 14 مرداد 1396 19:49. جدیدترین اپیزود از مجموعه معروف «بازی تاج و تخت» قبل از انتشار رسمی در فضای مجازی منتشر شد. به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، پس از هک‌شدن سرورهای شبکه «HBO»د و انتشار نسخه فیلمنامه اپیزود جدید سریال «بازی تاج و تخت»، حالا نسخه کیفیت پائین قسمت چهارم از فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی پیش از انتشار رسمی در روز یکشنبه، در فضای مجازی منتشر شده است. این اولین‌بار نیست که سریال «بازی تاج و تخت» با چنین حوادثی رو به رو می‌شود و همچنین این مجموعه تاکنون میلیو ...

قسمت جدید «تاج و تخت» قبل از انتشار لو رفت

تاریخ انتشار : شنبه, 14 مرداد 1396 19:49


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی ,بازی تاج و تخت

جدیدترین اپیزود از مجموعه معروف «بازی تاج و تخت» قبل از انتشار رسمی در فضای مجازی منتشر شد.

به گزارش ایسنا به نقل از گاردین، پس از هک‌شدن سرورهای شبکه «HBO»د و انتشار نسخه فیلمنامه اپیزود جدید سریال «بازی تاج و تخت»، حالا نسخه کیفیت پائین قسمت چهارم از فصل هفتم این مجموعه تلویزیونی پیش از انتشار رسمی در روز یکشنبه، در فضای مجازی منتشر شده است.

 

این اولین‌بار نیست که سریال «بازی تاج و تخت» با چنین حوادثی رو به رو می‌شود و همچنین این مجموعه تاکنون میلیون‌ها بار به صورت غیرقانونی دانلود و به اشتراک گذاشته است. شبکه «HBO» نیز ضمن محکوم کردن این اتفاق آن را مختل‌کننده و ناراحت‌کننده توصیف و اعلام کرد تحقیقات در این زمینه در حال انجام است.

 

هفته گذشته برخی از خبرنگاران ایمیل‌هایی مبنی بر این که "بزرگترین درز اطلاعاتی فضای سایبری در حال روی دادن است" دریافت کرده بودند.

 

مجموعه «بازی تاج و تخت» بر اساس رمان‌های «ترانه‌ یخ و آتش» نوشته ««جورج آر.آر. مارتین»» ساخته می‌شود و «دیوید بنیوف» و «دی. بی. وایس» کارگردانان این پروژه تلویزیونی هستند. این سریال روایت‌کننده‌ چندین خط داستانی از مجموعه رمان «ترانه یخ و آتش» است که داستان آن در قلمرو خیالی هفت پادشاهی «وستروس» می‌گذرد. «بازی تخت و تاج» راوی تاریخچه نبرد خشونت‌بار بین خانواده‌های اشرافی در آن سرزمین است که برای به دست آوردن تخت آهنین تلاش می‌کنند.

 

این مجموعه در سال ۲۰۱۵ برای چهارمین سال پیاپی در صدر فهرست دانلود غیرقانونی سریال‌های تلویزیونی در جهان قرار گرفت و تنها فصل پنجم آن بیش از ۱۴ میلیون بار به صورت غیرقانونی دانلود شده است.

 

سریال «بازی تاج و تخت» تا کنون موفق به کسب ۳۸ جایزه امی شده است تا در تاریخ این جوایز در میان تمامی سریال‌ها رکورددار باشد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه