عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلس

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلس

مجموعه : اخبار گوناگون,مطالب گوناگون,خبرهای گوناگون

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلس

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلس,سازمان غیرانتفاعی “بیکو – یونیون پروجکت” نخستین مسجد ویژه زنان را در شهر لس آنجلس آمریکا افتتاح کرد.

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلسروزنامه لس آنجلس تایمز در این باره نوشته است: بیش از 100 زن روز جمعه گذشته در کنار یکدیگر جمع شدند تا اولین نماز را در اولین مسجد ویژه زنان در آمریکا به جا آوردند.

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلس این سازمان غیرانتفاعی اظهار داشته که امیدوار است با راه اندازی این مسجد ، فضایی فراهم شود تا زنان مسلمان بتوانند به راحتی آموزش ببینند و با دیگر زنان ارتباط داشته باشند.

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلسیاسمین روهچی پزشک قلب در این مسجد حضور دارد و منتظر نماز است. او می گوید: زنان مسلمان جایی را برای دیدار با یکدیگر ندارند.

 

وی ادامه داد: هنگامی که به مسجد می رویم باید در یک سمت مسجد بنشینیم اما در این مسجد این آزادی را داریم که به نام همه زنان سخن بگوییم و نقش های آینده را ایجاد کنیم.

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلسخبرگزاری آسوشیتدپرس با انتشار این خبر نوشت: مساجد ویژه زنان در حال حاضر تنها در چین، شیلی و هند وجود دارند.

عکس های زیبایی از اولین مسجد زنان در لس آنجلساین مسجد نخستین عبادتگاه از این نوع در آمریکا به شمار می رود. براساس نتایج منتشر شده یک تحقیق در سال 2011، در دوم سوم مساجد آمریکا به هنگام اقامه نماز، زنان و مردان از یکدیگر جدا می شوند. علاوه بر این، در این مساجد معمولا تعداد زنان نمازگزار از مردان بیشتر است.

 

 

منبع:مهر

 

 

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه