تاریخ انتشار : جمعه, 03 اردیبهشت 1395 08:57. احمدرضاعابد زاده شب قبل با حضور در خندوانه از حس و حال ویژه اش در بازی ها گفت. به گزارش باشگاه خبرنگاران رامبد جوان در «خندوانه» دوم اردیبهشت ماه از دست‌هایی گفت که برای هر یک از ما خاطرات تلخ و شیرینی را یادآوری می‌کنند، دست‌هایی که مثل اثر انگشت متنوع و اختصاصی‌اند، مانند دست پدر، کارگر، مادر، دکتر و . . وی بعد از تقدیم شادی برنامه به کسانی که امسال پدر شدند این صحبت‌ها را مطرح کرد و در همین راستا ادامه داد: مهمان امشب «خندوانه» کسی است که دست‌ ...

عقاب آسیا در زمین «خندوانه» گل کاشت! / هدیه جناب خان به عابدزاده

تاریخ انتشار : جمعه, 03 ارديبهشت 1395 08:57


اخبارفرهنگی,اخبار بازیگران,خندوانه

احمدرضاعابد زاده شب قبل با حضور در خندوانه از حس و حال ویژه اش در بازی ها گفت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران  رامبد جوان در «خندوانه» دوم اردیبهشت ماه از دست‌هایی گفت که برای هر یک از ما خاطرات تلخ و شیرینی را یادآوری می‌کنند، دست‌هایی که مثل اثر انگشت متنوع و اختصاصی‌اند، مانند دست پدر، کارگر، مادر، دکتر و ... .

وی بعد از تقدیم شادی برنامه به کسانی که امسال پدر شدند این صحبت‌ها را مطرح کرد و در همین راستا ادامه داد: مهمان امشب «خندوانه» کسی است که دست‌هایش نه تنها برای همه خاطرات خوب و شیرنی را خلق کرده بلکه دست دل همه ایرانی‌ها را نیز گرفته است.

بعد از این مقدمه احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی ایران و معروف به عقاب آسیا به روی صحنه آمد.

رامبد هم ابتدا از حرکات، لبخند و رفتاری که عابدزاده زمان بازی با استرالیا از خود نشان داد و کمکی که این رفتار به روحیه همه مردم کشور کرد، گفت. عابدزاده نیز از سختی آن بازی و شرایطی که به علت چینش پر��کنده تماشاگران ایجاد شده بود یاد کرد و همچنین از 1500 حرکت شکم که در هواپیما زده بود گفت.

وی در ادامه از زمانی تعریف کرد که هافبک بوده و به جهت مصدومیت گلر بازی برای مدتی در دروازه می‌ایستد و با تاییدهای مربی در آن پست ماندگار می‌شود.

در کنار این صحبت‌ها مسابقه توپ لایه کردن توسط رامبد و عابدزاده اجرا شد و بعد عقاب آسیا به خاطراتش برگشت و از زمانی گفت که هنگام بازی در تیم هلال احمر کفشی برای او خریدند و وی هم تا 6 سال با آن کفش‌ها زندگی کرد.

این ورزشکار در بخش دیگری از صحبت‌هایش در خصوص پرسپولیس یا استقلالی بودنش اظهار داشت: بعد از بازی در تام اصفهان به استقلال رفتم و آنها نیز وعده پول، خانه و ... به من دادند، اما بعد از مدتی هیچ چیزی ندادند، من هم گفتم به درد شما نمی‌خورم و به این بهانه آن جا را ترک کردم، تا اینکه پس از سپاهان که آن جا هم از 5 ملیون تنها 3 میلیون از قرارداد را داددند به پرسپولیس رفتم و آن جا مستقر شدم.

احمدرضا عابدزاده در ادامه با اشاره به مشکلی که سلامتش را تهدید کرده بود، اظهار داشت: من در آن دوره 4 بار رفتم و برگشتم و اینکه الان اینجا هستم از دعای خیر مردم است.

پس از این صحبت‌ها؛ جناب خان با ناباوری از حضور  عابدزاده حاضر شد و به او گفت که هر چیزی از دکور «خندوانه» دوست دارد را با خود ببرد، حتی رامبد هم جوری ببرد که دیگر به این برنامه برنگردد.

او بعد هم یک جفت دستکش به مهمان بین المللی شان تقدیم کرد و گفت که با او همکار است چرا که دوستانش در این عرصه او را فنچ آسیا صدا می‌کنند.

در پایانِ این معاشرت هم عابدزاده برای همه آرزوی سلامتی کرد، آرزویی که به عقیده او بنیاد هر نعمت دیگری است.

همچنین جوان در قسمت انتهایی برنامه اعلام کرد که تندیس طلایی بهترین لبخند از نگاه مردم به مسعود جعفری جوزانی تعلق گرفته است.

شاد باشید.

 

اخبار فرهنگی و هنری - باشگاه خبرنگاران

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه