عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس. تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 10:23. روزنامه کیهان در شماره امروز خود از تصاویری انتخاب کرده که در فضای مجازی حاشیه‌ساز شده است. به گزارش ایسنا، روزنامه «کیهان» صفحه نخست شماره امروز خود را به انتشار عکس‌هایی از محمدرضا شجریان و مصطفی تاج‌زاده اختصاص داده و ضمن قرار دادن تصویر صفحه نخست شماره دیروز روزنامه «ایران» در بین این عکس‌ها، عصبانیت خود از مصاحبه این روزنامه با استاد آواز ایران را ابراز کرده است. در مطلبی که مرتبط با همین تصاویر در ص ...

عصبانیت کیهان از «ایران» و «شجریان» / عکس

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 خرداد 1395 10:23


روزنامه کیهان در شماره امروز خود از تصاویری انتخاب کرده که در فضای مجازی حاشیه‌ساز شده است.

به گزارش ایسنا، روزنامه «کیهان» صفحه نخست شماره امروز خود را به انتشار عکس‌هایی از محمدرضا شجریان و مصطفی تاج‌زاده اختصاص داده و ضمن قرار دادن تصویر صفحه نخست شماره دیروز روزنامه «ایران» در بین این عکس‌ها، عصبانیت خود از مصاحبه این روزنامه با استاد آواز ایران را ابراز کرده است.

در مطلبی که مرتبط با همین تصاویر در صفحه نخست کیهان به چاپ رسیده، دولت متهم شده است که به جای پرداختن به معیشت مردم، به دنبال حاشیه‌سازی است. این روزنامه، انتشار اخبار مربوط به مصطفی تاج‌زاده - که به‌تازگی از زندان آزاد شده است - و مصاحبه با شجریان و نیز تاکید بر مطالبۀ پخش ربنای شجریان در ماه رمضان را مصادیق این «حاشیه‌ها» عنوان کرده است.

این واکنش روزنامه کیهان، بازتاب‌های زیادی در شبکه‌های اجتماعی داشته است. از جمله، در یکی از کانال‌های تلگرامی نوشته‌اند: «صفحه یک روزنامه کیهان، اول ماه رمضان، با عکس‌هایی از گوگوش، بهروز وثوقی، و گلشيفته. التماس دعا آقای شریعتمداری!»

 

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه