عذرخواهی کتبی صداوسیما برای توهین به اهل سنت / اخراج ناظر پخش "دورهمی" و تذکر به مهران مدیری. تاریخ انتشار : جمعه, 29 مرداد 1395 12:38. اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم. نایب رییس فراکسیون امید از عذرخواهی کتبی صداوسیما در موضوع اهانت به اهل سنت خبر داد. عبدالکریم حسین‌زاده در گفت‌وگو با ایلنا، اظهار داشت: فراکسیون نمایندگان اهل سنت در مجلس تشکیل شده است و جلسه این فراکسیون برای انتخاب هیئت رئیسه هفته آینده برگزار می‌شود. نایب رییس فراکسیون ا ...

عذرخواهی کتبی صداوسیما برای توهین به اهل سنت / اخراج ناظر پخش "دورهمی" و تذکر به مهران مدیری

تاریخ انتشار : جمعه, 29 مرداد 1395 12:38


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان, مهران مدیری

اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم.

 نایب رییس فراکسیون امید از عذرخواهی کتبی صداوسیما در موضوع اهانت به اهل سنت خبر داد.

عبدالکریم حسین‌زاده در گفت‌وگو با ایلنا، اظهار داشت: فراکسیون نمایندگان اهل سنت در مجلس تشکیل شده اس�� و جلسه این فراکسیون برای انتخاب هیئت رئیسه هفته آینده برگزار می‌شود.

نایب رییس فراکسیون امید گفت: حدود 22 نماینده مجلس اهل سنت هستند و همه عضو این فراکسیون خواهند شد.

نماینده نقده درباره اعتراض نمایندگان اهل سنت به صداوسیما نیز گفت: مسئولان صدا و سیما کتبا با فرستادن نامه‌ای از این قصور عذرخواهی کرد.

قسیم عثمانی دیگر نماینده اهل سنت مجلس نیز روز چهارشنبه در تذکری شفاهی در جلسه علنی مجلس گفت: ما مجمع نمایندگان اهل سنت از برخورد شایسته‌ صداوسیما با موضوعی که در شبکه نسیم انجام شده، کمال تشکر را داریم و اخراج ناظر پخش و تذکر به مجری و تهیه‌کننده را نشان از نگاه منطقی صداوسیما می‌دانیم.

اشاره به برنامه دورهمی شبکه نسیم است که مهران مدیری به عنوان مجری برنامه علیه  طلحه و زبیر دو شخصیت محترم اهل سنت مطالبی را گفته بود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه