فروردین:. مردان فروردین ماه:مردان فروردین در هرجا،در هر شرایطی و در هر زمانی اماده انجام س-ک-س هستند و مانند زنان فروردین عمل نزدیکی را مانند ورزش میدانند. هر چند به خواسته های خود بیشتر اهمیت میدهند اما همسرشان را هم راضی نگه میدارند. ناز و عشوه را زیاد طول نمیدهند و دوست دارند زود به مرحله آمیزش برسند و این باعث خوشحالی همسرشان است. زنانی که عشق بازی را دوست دارند بهتر است از مردان فروردین فاصله بگیرند. زنان فروردین ماه:. زنان فروردین در عشق بازی روراست هستند و از جمله ها بیشتر استفاده می ...

آمیزش جنسی

فروردین:

مردان فروردین ماه:مردان فروردین در هرجا،در هر شرایطی و در هر زمانی اماده انجام س-ک-س هستند و مانند زنان فروردین عمل نزدیکی را مانند ورزش میدانند. هر چند به خواسته های خود بیشتر اهمیت میدهند اما همسرشان را هم راضی نگه میدارند.ناز و عشوه را زیاد طول نمیدهند و دوست دارند زود به مرحله آمیزش برسند و این باعث خوشحالی همسرشان است.زنانی که عشق بازی را دوست دارند بهتر است از مردان فروردین فاصله بگیرند.

زنان فروردین ماه:

زنان فروردین در عشق بازی روراست هستند و از جمله ها بیشتر استفاده میکنند.بسیار پر هیجان و شهوتی هستند در عشق نیز صبر و حوصله ای ندارند.حشری بودن را دوست دارن و کارهای هیجانی انجام میدهند.همیشه میتوانند در س-ک-س پیش قدم باشندو ترسی از این مورد ندارند.دنیای خیالی را دوست دارند و به همین دلیل روش های معمول آمیزش آن ها را راضی نمیکند.هم مردان و هم زنان فروردین ماهی تنوع طلب هستند و شخصیت ثابت در طرف مقابلشان را دوست ندارند و دائم به دنبال تغییر هستند.آرزوی هر فروردین ماهی صاحب شدن به عشقی است که بسیار هیجانی است.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:حیف تمام شد،دوباره انجام بدیم

پوزیشن مورد علاقه شان در مقاربت جنسی:پوزیشن های رو در رو

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:بسیار عجول هستند و تا اتاق خواب نمیتوانند صبر کنند.

 

اردیبهشت:

مردان اردیبهشت ماه:برای مردان اردیبهشت اولین هدف از آمیزش جنسی تولید مثل است و به خاطر اینکه صاحب فرزندی شوند در حین آمیزش عملیات فوق العاده ای نشان میدهند.از روابط یک شبه و عجول نفرت دارند و مانند زنان اردیبهشت پوزیسیون های کلاسیک را دوست دارند و از مورد توجه قرار گرفتن بسیار خوششان می آید و در این مورد مانند کودکی هستند.دیر شهوتش اوج میگیرد اما بعد از شهوانی شدن و اوج گیری آمیزش ساعت ها میتواند طول بکشد و نگه داشتن او کار سختی است.

زنان اردیبهشت م��ه:هر چند ظاهر آرام و سر به زیری دارند اما در مورد س-ک-س از جمله حشری ترین زنان به شمار میروند.ماسک روزانه اش را در تخت کنار میگذارد و از خود هیجان بسیار نشان میدهندبه عادت هایش وابسته است و به همین دلیل لزومی به ایجاد تنوع برای وی نیست از حرکات تکراری خسته نمیشود بسیار صبور است و مانند هر موضوعی در س-ک-س نیز حوصله به خرج میدهد.به لوکس و زیبایی ضعف دارد و دوست دارد تا شما او راتحریک کنید و از اینکه شما به خودتان برسید لذت میبرد و البته به یاد داشته باشید به خواسته هایش خصوصا در س-ک-س ارزش قائل شوید.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:بسایر گرسنه هستم چیزی بخوریم

پوزیشن مورد علاقه شان در س-ک-س:با تقلید از صحنه فیلم ۹,۵ در مقابل یخچال

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:هوای آزاد،بیرون برای او بسیار رمانتیک جلوه میدهد

 

خرداد:

مردان خرداد ماه:بسیار تنوع طلب هستند و این در مورد تنوع در زنان زندگیشان نیز صادق است.مدام س-ک-س با یک زن احساس خوبی به آنها نمیدهد.آمیزش برای آنها مانند یک بازی است و مطوئن باشید در عشق بازیگری ماهر است.مکان و پوزیشن های متفاوت برای س-ک-س لازمه اش در زندگی است و در بیشتر مواقع کنترلش برای مقاربت را از دست میدهد.

زنان خرداد ماه:به دلیل عادتی که نسبت به تنوع و تازگی ها دارد در مورد س-ک-س و عشق از هیچ چیزی تعجب نمیکند.بیشتر نسبت به منطقش حرکت میکند تا احساساتش به همین دلیل باید او را آماده آمیزش کنید.یکنواختی در س-ک-س را دوست نادر اگر انسانی هستید که بسیار خوب میتوانید او را غافلگیر کنید بدون شک عاشق شما خواهد شد.دعوا و خشونت را دوست ندارد و برای عشقش هم دوست و هم محرم اسرار است.

آنچه بعد از پایان س-ک-س میگویند:کنترل تلوزیون کجاست؟

پوزیشن مورد علاقه شان در سک۳۰:بر روی کاناپه جلوی تلوزیون هر پوزیسیونی میتواند بگیرد

مکان مورد علاقه برای س-ک-س:ماشین

این مطلب ادامه دارد….

برچسب ها: آمیزش جنسی سک30 ,
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه