تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردین 1397 16:53. توزیع سریال‌های «شهرزاد» و «گلشیفته» که در تعطیلات نوروز متوقف شده بود، از هفته آینده آغاز می‌شود. به گزارش ایسنا، توزیع سریال‌های شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی که در تعطیلات نوروز با وقفه‌ای همراه شده بود، از هفته آینده ادامه پیدا می‌کند. بر این اساس، قسمت هشتم فصل سوم سریال «شهرزاد» در تاریخ دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) منتشر می‌شود. فصل سوم این سریال که به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی سید ...

«شهرزاد» و «گلشیفته» پس از تعطیلات نوروز توزیع خواهند شد

تاریخ انتشار : سه شنبه, 14 فروردين 1397 16:53


اخبار,اخبار فرهنگی,سریال شهرزاد و گلشیفته

توزیع سریال‌های «شهرزاد» و «گلشیفته» که در تعطیلات نوروز متوقف شده بود، از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش ایسنا، توزیع سریال‌های شبکه نمایش خانگی «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی و «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی که در تعطیلات نوروز با وقفه‌ای همراه شده بود، از هفته آینده ادامه پیدا می‌کند.

 

بر این اساس، قسمت هشتم فصل سوم سریال «شهرزاد» در تاریخ دوشنبه (۲۰ فروردین ماه) منتشر می‌شود.

 

فصل سوم این سریال که به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی سید محمد امامی در بستری عاشقانه و تاریخی روایت می‌شود، از یازدهم بهمن‌ماه در شبکه نمایش خانگی و نمایش آنلاین منتشر شد.  

 

تصویربرداری فصل سوم سریال «شهرزاد» در سکوت خبری و همزمان با پخش فصل دوم این سریال از شهریور ماه آغاز شد و چندی پیش نیز به پایان رسید.

 

ترانه علیدوستی، شهاب حسینی، پریناز ایزدیار، مهدی سلطانی، امیر جعفری، رضا کیانیان، گلاره عباسی و ... از جمله بازیگرانی هستند که در سومین فصل از سریال «شهرزاد» ایفای نقش کرده‌اند.

 

همچنین توزیع چهارمین قسمت از سریال «گلشیفته» از تاریخ چهارشنبه (۲۲ فروردین ماه) از سر گرفته می‌شود.

 

اولین قسمت از مجموعه نمایش خانگی «گلشیفته» به کارگردانی بهروز شعیبی با صدای حمید هیراد نهم اسفند ماه به بازار آمد.

 

مهدی هاشمی، هومن سیدی، مهناز افشار، سیامک انصاری، نازنین بیاتی، بهاره کیان‌ افشار، محمد بحرانی، امیر مهدی ژوله و شیلا خداداد در «گلشیفته» ایفای نقش می‌کنند.

 

این مجموعه به تهیه‌کنندگی علی اکبر نجفی و با سرمایه‌گذاری صادق یاری توسط موسسه سرو رسانه پارسیان تولید و توزیع شده و جانشین تهیه‌کننده این پروژه مهدی یاری است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه