شبنم مقدمی، پریوش نظریه و مهدی سلطانی به عنوان بهترین بازیگران انتخاب شدند

شبنم مقدمی، پریوش نظریه و مهدی سلطانی به عنوان بهترین بازیگران انتخاب شدند


اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبارفرهنگی - شبنم مقدمی، پریوش نظریه و مهدی سلطانی به عنوان بهترین بازیگران انتخاب شدند

خندیدن را در زندگی خود، خانواده و جامعه پیرامون جدی بگیرید چرا که اثرات آن کاملا مشهود است.

خندیدن را در زندگی خود، خانواده و جامعه پیرامون جدی بگیرید چرا که اثرات آن کاملا مشهود است.

در مراسم تقدیر از برترین برنامه‌های تابستان و رمضان 93 سریال «مدینه» و برنامه‌های «ماه عسل» و «خندوانه» در کنار تعدادی دیگر از برنامه‌های تلویزیون تقدیر شدند.

همچنین شبنم مقدمی و پریوش نظریه برترین بازیگران زن و مهدی سلطانی به عنوان بازیگر مرد برگزیده انتخاب شدند.

 در بخش مجموعه‌های نمایشی از تهیه‌کننده سریال «فاخته» شبکه دو و نیز تهیه‌کننده سریال «مدینه» تقدیر شد.

کارگردان و نویسنده سریال «مدینه» شبکه یک و تدوین‌گران این مجموعه تلویزیونی به همراه مهرداد صدیقیان و مجید صالحی (بازیگران مدینه) در این بخش تقدیر شدند.

سیروس مقدم در مراسم تجلیل از خالقان برنامه‌های رمضان و تابستان 93 مجموعه «مدینه» را پخته ترین و عمیق ترین کارش با محوریت زن توصیف کرد.

وی در این مراسم با اشاره به مشکلات و سختی های تولید سریال هایی از این قبیل گفت: «مدینه» قصه ای جذاب و پرکشش داشت و در تولید آن تلاش کرد، مباحث خانواده را به بهترین شیوه به بیننده ارائه کند.

وی امید، توجه به مسائل زنان و اشتغال را از دیگر اهداف این مجموعه دانست و اضافه کرد: برای ساخت مدینه زحمات زیادی کشیده شده و از آنجا که متنی قوی داشت، توانستیم کاری ارزشمند ارائه کنیم.

کارگردان سریال مدینه با قدردانی از مسئولان سیما افزود: در مسیر سخت و دشوار ساخت این سریال پشتیبانی معاون سیما و مدیر شبکه راه را برای ما آسان کرد و توانستیم از این امتحان رو سفید بیرون آییم.

در بخش طنز از تهیه‌کننده و مجری کارگردان برنامه «خندوانه» تقدیر شد.

تهیه کننده و مجری برنامه «خندوانه» در مراسم قدردانی از تولیدات تابستان و رمضان 93 به نقش خنده در زندگی فردی و اجتماعی اشاره کرد و از حاضران خواست تا موضوع خندیدن را جدی بگیرند.

برامبد جوان با اشاره به ایده اولیه شکل گیری این برنامه گفت: «خندوانه» بر اساس تحقیقات وسیع کلینیکی نگاشته شد و پشتوانه آن بیش از 2000 مقاله روانشناسی، جامعه شناسی، بیولوژیک و غیره است.

وی با اشاره به اهمیت خندیدن در زندگی اضافه کرد: خندیدن را در زندگی خود، خانواده و جامعه پیرامون جدی بگیرید چرا که اثرات آن کاملا مشهود است.

وی در خاتمه قول داد: نتیجه تحقیقات و پژوهش‌هایی که منجر به ساخت برنامه «خندوانه» شد، در اختیار عموم مردم قرار دهد.

در این مراسم همچنین از مدیر تامین برنامه شبکه تماشا برای جانمایی مناسب برنامه‌های شبکه میان برنامه‌ها و تهیه تیزر اطلاع‌رسانی تقدیر شد.

در این مراسم همچنین از تهیه‌کنندگان برنامه‌های «ماه عسل» و «ضیافت» شبکه‌های سه و قرآن به عنوان بهترین برنامه‌های زمان افطار و در بخش برنامه‌های سحرگاهی از تهیه‌کننده، مجری و کارگردان برنامه نسیم اجابت شبکه قرآن، مجری برنامه ماه خدا شبکه یک و کارشناس مجری برنامه سحر اولی‌ها از شبکه دو سیما با اهدای لوح و جایزه قدردانی شد.

دکور استودیویی برنامه «ماه عسل» هم به عنوان بهترین دکور انتخاب شد.

در این مراسم همچنین از عادل فردوسی‌پور - تهیه‌کننده برنامه 2014 - تقدیر شد.

در بخش مسابقات تلویزیونی از مجری مسابقات بین‌المللی قرآن و نیز مجریان، کارشناسان و تهیه‌کننده برنامه «قندپهلو» شبکه آموزش قدردانی شد.

در بخش مستند از تهیه‌کننده مستند «حدیث سرو»، مستند «فیلم ناتمامی برای دخترم سمیه» و مستند «پشت صحنه نمایشی مختارنامه» تقدیر شد.

تهیه‌کنندگان برنامه «رهیافت» گفت‌وگوی تنهایی و این شب‌ها به عنوان بهترین‌ برنامه‌های گفت‌وگو محور انتخاب و تقدیر شدند.

در حوزه برنامه‌های ترکیبی نیز از تهیه‌کننده برنامه جشن رمضان و تهیه کنندگان برنامه 1448 در شبکه‌های قرآن، دو و تهران قدردانی شد.

در بخش برنامه‌های کودک برنامه «گل‌آموز» شبکه آموزش به عنوان اثر برگزیده معرفی و در بخش برنامه نوجوان از تهیه‌کننده و مجریان برنامه «بچه‌های ایران (ماه ماه)» شبکه جام جم تقدیر شد.

در مراسم تقدیر از برترین‌های تابستان و رمضان تلویزیون میرکیانی، نویسنده برنامه تقدیرشده کودکان غزه، کودکان ایران جایزه و لوح تقدیر خود را به مدیر شبکه جام جم اهدا کرد.

در بخش گرافیک و اطلاع‌رسانی تصویری نیز از مدیر پخش شبکه قرآن و معارف قدردانی شد.

در مراسم یکشنبه از حامد زمانی - خواننده - برای اجرا نماهنگی درباره غزه که از شبکه افق هم پخش شده، تقدیر شد.

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبار,اخبارفرهنگی,بهترین بازیگران

اخبارفرهنگی - ایسنا
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه