«سپرده به زمین» آماده نمایش شد/ یک اقتباس ادبی. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 12:07. فیلم «سپرده به زمین» ساخته معصومه صالح بیگی آماده نمایش شد. به گزارش مهر، فیلم کوتاه «سپرده به زمین» به کارگردانی معصومه صالحی بیگی آماده نمایش شد. فیلمنامه این فیلم کوتاه را تینا پاکروان براساس داستان «سپرده به زمین» از مجموعه داستان «یوزپلنگانی با من دویده اند» نوشته بیژن نجدی به نگارش در آورده است. در این فیلم کوتاه مریم بوبانی و حسین ملکی به ایفای نقش می پردازند. تینا پاکروان مشاور کارگردان و مهد ...

«سپرده به زمین» آماده نمایش شد/ یک اقتباس ادبی

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 12:07


 اخبار فرهنگی,خبرهای فرهنگی,فیلم سپرده به زمین
فیلم «سپرده به زمین» ساخته معصومه صالح بیگی آماده نمایش شد. 

به گزارش مهر، فیلم کوتاه «سپرده به زمین» به کارگردانی معصومه صالحی بیگی آماده نمایش شد.

 

فیلمنامه این فیلم کوتاه را تینا پاکروان براساس داستان «سپرده به زمین» از مجموعه داستان «یوزپلنگانی با من دویده اند» نوشته بیژن نجدی به نگارش در آورده است.

 

در این فیلم کوتاه مریم بوبانی و حسین ملکی به ایفای نقش می پردازند. تینا پاکروان مشاور کارگردان و مهدی چراغی تهیه کننده «سپرده به زمین» هستند.

 

دیگر عوامل این فیلم کوتاه عبارتند از مدیر فیلمبرداری: اشکان اشکانی،  طراح گریم: محسن دارسنج، صدابردار: رضا صالحی، طراح صحنه: رامین غفوری، مدیر تولید: حامد آزادی، برنامه‌ریز: امین قوامی، تدوین: سیمین آل علی، منشی صحنه: سحر عقیقی، طراحی و ترکیب صدا: علیرضا علویان، عکس: علی بیگدلی.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه