تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 اسفند 1395 12:55. فیلمبرداری فیلم سینمایی «کامیون» به نویسندگی و کارگردانی کامبوزیاپرتوی با بازی سعید آقاخانی آغاز شده است و قرار است نیکی کریمی هم در این فیلم مقابل دوربین برود. به گزارش ایسنا؛ این اثر تازه‌ترین فیلم پرتوی درمقام کارگردان بعد از تجربه‎ی فیلم «کافه ترانزیت» است که دوازده سال پیش ساخته شد. تاکنون از داستان فیلم خبری منتشر نشده اما فهرست عوامل اصلی «کامیون» به شرح زیر است:. بازیگران: سعیدآقاخانی،نیکی کریمی،تروسکاجولا،نسرین مرادی و رامین راستاد، دستیا ...

سعید آقا خانی راننده «کامیون» می شود

تاریخ انتشار : سه شنبه, 17 اسفند 1395 12:55


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی,سعید آقا خانی

فیلمبرداری فیلم سینمایی «کامیون» به نویسندگی و کارگردانی کامبوزیاپرتوی با بازی سعید آقاخانی آغاز شده است و قرار است نیکی کریمی هم در این فیلم مقابل دوربین برود.

به گزارش  ایسنا؛ این اثر تازه‌ترین فیلم پرتوی درمقام کارگردان بعد از تجربه‎ی فیلم «کافه ترانزیت» است که دوازده سال پیش ساخته شد.

 

تاکنون از داستان فیلم خبری منتشر نشده اما فهرست عوامل اصلی «کامیون» به شرح زیر است:

 

بازیگران: سعیدآقاخانی،نیکی کریمی،تروسکاجولا،نسرین مرادی و رامین راستاد، دستیاراول‌ و برنامه‌ریز : رامین‌راستاد، مدیرفیلمبرداری : تورج‌اصلانی، صدابردار : پرویزآبنار، طراح‌صحنه : بابک صبحی، طراح گریم : بابک اسکندری، مجری طرح : هومن احمدی توفیقی، تهیه‌کننده: کامبوزیاپرتوی، محصول موسسه سینمایی خط سوم. 

 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی,سعید آقا خانی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه