تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 دی 1396 18:08. وقتی تهیه کننده ای همان اول می گوید بودجه نداریم،من بازیگر انگیزه ای برای کار کردن پیدا نمی کنم. به گزارش تسنیم، سحر زکریا درباره کم کاری اش در تلویزیون به صبا گفت: فیلمنامه هایی که پیشنهاد می شوند خوب نیستند. اگر فیلمنامه ای هم کمی به دل بنشیند عوامل کار خوب نیستند. به همین خاطر ترجیح دادم یک مدتی در تلویزیون و سینما کم کار باشم. البته باید بگویم این شرایط که الان دارم شرایط خوبی نیست. بالاخره امرار معاش زندگی من از این طریق می گذرد. من شغل دومی ...

سحر زکریا: مردم رغبتی برای دیدن سریال ها ندارند

تاریخ انتشار : دوشنبه, 04 دی 1396 18:08


اخبار,اخبار فرهنگی,سحر زکریا

وقتی تهیه کننده ای همان اول می گوید بودجه نداریم،من بازیگر انگیزه ای برای کار کردن پیدا نمی کنم.

به گزارش تسنیم، سحر زکریا درباره کم کاری اش در تلویزیون به صبا گفت: فیلمنامه هایی که پیشنهاد می شوند خوب نیستند. اگر فیلمنامه ای هم کمی به دل بنشیند عوامل کار خوب نیستند. به همین خاطر ترجیح دادم یک مدتی در تلویزیون و سینما کم کار باشم. البته باید بگویم این شرایط که الان دارم شرایط خوبی نیست. بالاخره امرار معاش زندگی من از این طریق می گذرد. من شغل دومی ندارم ، اما دلم هم نمی خواهد در هر کاری بازی کنم.

 

بازیگر سریال «پاورچین» درباره وضعیت سریال های طنز تلویزیون توضیح داد: خودم تلویزیون را نگاه نمی کنم ، اما وقتی در برابر مخاطبان قرار می گیریم ،از وضعیت سریال های تلویزیون راضی نیستند.  مخاطبان سیما هنوز سریال هایی مانند «پاورچین » و «نقطه چین» را می ببینند.

 

وی ادامه داد: این موضوع ریشه در بازیگران ، کارگردانان و عوامل نوظهوری دارد که من بازیگر بعد از 20 سال کار آنها را نمی شناسم. وقتی این افراد بدون داشتن کارنامه کاری آنتن شبکه های مخ��لف سیما را در دست می گیرند، همین می شود که دیگر مردم رغبتی برای دیدن سریال ها ندارند. معضل بعدی که این روزها در تلویزیون نهادینه شده ، مشکل بودجه است. وقتی تهیه کننده ای در همان اول کار می گوید بودجه نداریم ،من بازیگر انگیزه ای برای کار کردن ندارم . برای همین تمام توانم را نمی گذارم تا کار درستی ارائه بدهم.

 

سحر زکریا بازی در سریال هایی مانند : «پاورچین»‌ ، « مرد دو هزار چهره» ، «در حاشیه» و  «قهوه تلخ» را در کارنامه کاری اش دارد.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه