ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند / تصاویر. تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 مهر 1396 15:48. با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در پایان روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند. فقط ثروتمندتر از ما. در حالی که با داشتن ثروت آنها استطاعت داشتن خانه های زیبا، بهترین جراحان پلاستیک و مربی های شخصی گران قیمت را دارند ولی برخی از افراد مشهور همچنان با مشکل مشترک بسیار رایجی یعنی هالیتوسیس- بیماری ای که بیشتر با نام تنفس بدبو یا ...

ستارگانی که بوی بد دهانشان دیگران را کلافه می کند / تصاویر

تاریخ انتشار : سه شنبه, 18 مهر 1396 15:48


اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود
با وجودی که ما مایل هستیم ستاره های دلفریب و مسحورکننده را کاملا بی نقص تصور کنیم، واقعیت این است که در پایان روز آنها دقیقا مثل خود ما هستند... فقط ثروتمندتر از ما. در حالی که با داشتن ثروت آنها استطاعت داشتن خانه های زیبا، بهترین جراحان پلاستیک و مربی های شخصی گران قیمت را دارند ولی برخی از افراد مشهور همچنان با مشکل مشترک بسیار رایجی یعنی هالیتوسیس- بیماری ای که بیشتر با نام تنفس بدبو یا بوی بد دهان شناخته شده است- دست به گریبان هستند.

ممکن است تصور اینکه ستاره مورد علاقه شما با هر بار صحبت کردن باعث رنجش و آزرده خاطر شدن همه اطرافیان خود شوند، برای شما غیرممکن باشد ولی این حقیقتی است که برخی از چهره های مشهور به بوی آزاردهنده نفس شان معروف هستند.


 بریتنی اسپیرز

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


متاسفانه، تنفس بدبوی بریتنی اسپیرز ممکن است با رژيم موقت مضر او مرتبط باشد. طبق گزارش PopCrush اسپیرز در زمان حضور خود در برنامه "ایکس فاکتور" به عنوان داور این مسابقه برای اطمینان از ظاهر مناسب خود جلوی دوربین متحمل رژیم بسیار سنگینی شده است. می پرسید رژیم او چقدر سخت بوده است؟ به اندازه ای سخت که فقط ۶۰۰ کالری در روز انرژی دریافت می کرده است.

این مقدار کالری برای افراد بزرگسال که حداقل می بایست روزانه بین ۱۶۰۰ تا ۲۴۰۰ کالری یعنی حدود ۲۰۰۰ کالری بعنوان میانگین معمولی کالری مصرف کنند، بسیار ناچیز است. مصرف مقدار کمتر از ۱۰۰۰ کالری بطور مداوم بسیار خطرناک است و می تواند عواقب بسیار ناخوشایندی در پی داشته باشد که یک مورد از عواقب ذکر شده تنفس بدبو می باشد.

در حالی که ممکن است بریتنی اسپیرز احساس کند داشتن کمر باریک ارزش پذیرفتن این عوارض را داشته، بنظر می رسد این اطرافیان او هستند که از عواقب این کار رنج می برند. حتی منبعی به PopCrush گفته است که نفس او تنها ۲۰ دقیقه پس از مسواک زدن نیز بسیار بدبو و آزاردهنده است.

بن افلک
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


کریپتونایت را فراموش کن! تنها حرفی که بن افلک در فیلم "بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت" زد، کافی بود به سوپرمن بگوید تا ضربه مرگبار را بر او وارد کند. شایعاتی درباره مشکلات هالیتوسیس (تنفس بدبوی) افلک در سال های گذشته وجود داشته که ظاهرا به زمان فیلم "نیروهای طبیعت" با بازی ساندرا بولاک به عنوان نقش مقابل او، باز می گردد. طبق گزارش سایت خبری تلگراف خانم بولاک از بوی ناخوشایند نفس هنرپیشه مرد نقش اول در این فیلم اظهار ناراحتی کرده بود.

در مقاله ای از فاكس نيوز آمده است که چندین ستاره زن همکار با آقای افلک در طی این سال ها از بوی ناخوشایند نفس او شکایت کرده اند. ظاهرا وجه مشترک همه این شکایات، بازیگران زن بدشانسی بوده اند که با وجود بوی آزاردهنده نفس او، مجبور بوده اند صحنه های صمیمی فیلم را با او بازی کنند. صحبت از سختی هایی است که باید در شغل خود متحمل شوید!

جنیفر لارنس

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


جنیفر لارنس بازیگری که در لیست بهترین ستاره های سینما قرار دارد، فردی بسیار بی ملاحظه و یا فردی بسیار شوخ طبع است. زمانی که نقش اول مرد مقابل او در فیلم "عطش مبارزه"، آقای لیام همسورث شدیدا از ایفای نقش در صحنه هایی که باید در فاصله کمی با او باشد اظهار ناراحتی می کند.

همسورث ادعا کرده است که در زمان حضور در تاك شوى شبانه جیمی فالون، لارنس هروقت که در نزدیکی همسورث قرار می گرفته غذاهایی می خورده که باعث ایجاد بوی بد در دهان او می شده است. ما بر این باوریم که در مواردی که لارنس با عادت های غذایی خود قصد درآوردن اشک بازیگر مرد مقابل خود را ندارد دهانی بی بو و نفسی تر و تازه دارد.

لمار اودم
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


کلوئی کارداشیان، همسر لمار اودم که در حال حاضر از او جدا شده است حرفایی در مورد بوی نفس بسکتبالیست بازنشسته برای گفتن داشت که زیاد دلچسب بنظر نمى رسد. در فصل ۷ سریال "پای به پای خانواده کارداشیان"، کلوئی نزد خواهرش کیم، در مورد اینکه چطور نفس بدبوی اودم باعث شده که نزدیک شدن به او برایش سخت شود، اظهار ناراحتی کرد. کلوئی ادعا کرد که این بو چنان زننده است که هربار نزدیک او می شود، احتمال دارد بالا بیاورد.

جیسون سیگل
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


بوی بد نفس جیسون سیگل ناشی از عوارض اعتیاد او به سیگار بود. تحمل این موضوع برای آلیسون هانیگان، بازیگر خانمی که در مجموعه "چگونگی آشنایی من با مادرتان" نقش همسر جیسون را ایفا می کرد، بسیار مشکل بود.

ظاهرا هانیگان که خودش سیگاری نیست، صراحتا بیان کرده بود که هرگز نزدیک سیگل نخواهد شد مگر آنکه او سیگار را ترک کند. با توجه به اینکه این دو نفر در بازی خود باید یک زوج دوست داشتنى را به نمایش می گذاشتند می توانید تصور کنید که چطور چنین شرایطی همه چیز را پیچیده می کند.

سیگل می گوید:«(آلیسون هانیگان) چاره دیگری برای من نگذاشت. پس من همان روز که کار را شروع کردیم سیگار را ترک کردم و از آن زمان به بعد لب به سیگار نزده ام». امیدواریم که علاوه بر سلامت کلی جیسون سیگل، بوی نفس او هم به طرز چشمگیری بهبود یافته باشد.

جانی دپ

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


جانی دپ علی رغم محبوبیت چندین دهه ای خود بنظر می رسد که هیچ علاقه ای به نظافت و بهداشت شخصی ندارد. منبعی به خبرگزاری Fox411 گفته است که جانی دپ به ندرت دوش می گیرد و رعایت بهداشت را یک اولویت نمی داند. با این اوصاف اینکه جانی دپ مکررا در دهه گذشته در نقش یک دزد دریایی با ظاهری کثیف ظاهر می شود، ناگهان معنا و مفهوم پیدا می کند. همچنین به لطف عادت قبلی سیگار کشیدنش، شایعه بوی بد نفس او نیز معنادار می شود.

مطمئنا ترکیبی از بهداشت فردی پایین و دود سیگار، این احتمال را بیشتر می کند که مشکلات بدبویی نفس جانی دپ به همان اندازه که مردم می گویند بد و وخیم است. اگرچه طبق گزارش آس ويكلى، جانی دپ در فوریه سال ۲۰۱۶ اینگونه از خود دفاع می کند: «وقتی مردم را ملاقات می کنم آنها به من می گویند که ظاهر تو شبیه به دوره گردهاست ولی بوی خیلی خوبی می دهی. بله درسته، من بوی خیلی خوبی می دهم».

آنجلینا جولی
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


آنجلینا جولی ممکن است یکی از زیباترین زنان هالیوود باشد، اما ظاهرا بوی نفس این بازیگر محبوب بسیار زننده است. برای بدست آوردن تصوری از این قضیه لازم به ذکر است که يك بار شوهر سابق او برد پیت که در حال حاضر از او جدا شده است، بعنوان هدیه روز ولنتاین به او قرص خوشبوکننده دهان هدیه داده است. یک منبع (آگاه) نزدیک به این زوج به آس ويكلى گفت که این هدیه نوعی شوخی بین آنها بوده است. زیرا برد پیت مرتب بخاطر بوی بد نفس جولی سر به سر او می گذاشت.

در حالی که ممکن است از نظر برخی این هدیه کمی ناخوشایند و گستاخانه باشد و بی شک بخاطر درز پیداکردن اینگونه اخبار به روزنامه ها و ... احساس شرمساری کنند، اما این داستان جولی یادآور این نکته خوشایند است که ممکن است کسی را بیابید که شما را بخاطر چیزی که هستید دوست داشته باشد- حتی با وجود بوی بد دهان و یا مواردی از این دست.

جسیکا سیمپسون
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


جسیکا سیمپسون نه تنها تن ماهی را با جوجه ترکیب می كند، بلکه این دختر بلوند نتوانسته اهمیت مسواک زدن منظم را درک کند. طبق گزارش خبرگزاری ABC جسیکا در دوران حضورش در برنامه "الن" نشان داد که در طول هفته تنها ۲ یا ۳ مرتبه مسواک مى زند. حال دلیل او چیست؟ ظاهرا او از احساس صافی و لیزی ای که بعد از تمیز شدن کامل دندان ها روی آنها ایجاد می شود، به شدت متنفر است.

او بجای مسواک زدن روزانه و روتین، هر روز با نخ دندان، دندان های خود را تمیز کرده و همچنین از مایع دهان شویه استفاده می کند. علاوه بر این سیمپسون علی رغم سیگاری نبودن، از آدامس  نیکوتین دار استفاده می کند.

در حالی که سیمپسون ادعا می کند این عادت او تضمین کننده داشتن نفسی خوشبو برای اوست، لازم به ذکر است که نه تنها این روش حفاظت برای مقابله با هالیتوسیس (تنفس بدبو) کافی و مناسب نیست، بلکه طبق ادعای یک پزشک، این عادت بد او می تواند خنده خيره كننده او را هم به مخاطره بیاندازد.

سالی کرم، پیرادندانپزشک و سخنگوی مشاور مشتریان در انجمن دندانپزشکی آمریکا به خبرگزاری ABC گفت: «بزرگترین خطری که سیمپسون با آن مواجه است خطر از دست دادن دندان هايش است. زیرا شما باید پلاک ها و باکتری هایی که روی دندان ها و لثه شما ایجاد می شوند را حداقل هر ۲۴ ساعت یکبار پاکسازی کنید». انجام ندادن ین کار می تواند منجر به پوسیدگی دندان ها شود.

هیو گرانت
 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,ستاره های هالیوود


شب اهدای جوایز اسکار، بزرگترین شب در هالیوود است. شبی که انتظار می رود ستاره های سینما در بهترین حالت خود – و با بهترین رایحه ممکن- ظاهر شوند. با این حال روزنامه گاردين در گزارشی ادعا کرده است که هیو گرانت، براستی با بوی آزاردهنده نفس خود فضای این مراسم را متعفن کرده است. طبق این گزارش در اسکار سال ۲۰۰۲، بوی بد نفس گرانت بقدری مسئله ساز شد که همکاران برجسته و شناخته شده او از وی درخواست کردند که برای حل این مسئله کاری انجام دهد.

ظاهرا در همان مراسم دوستان گرانت دهان شویه ای به او دادند تا قبل از رفتن روی سن از آن استفاده کند. ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که خجالت زده شدن در چنین شب بزرگی باعث شده باشد که او  با مسئله بوی بد نفس خود کمی جدی تر برخورد کند.

 

 برترین ها

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه