تاریخ انتشار : شنبه, 22 مهر 1396 15:26. دو بازیگر جوانی که بیشتر برای نقش‌آفرینی‌های تلویزیونی‌شان شناخته شده هستند، حضور سینمایی‌شان را تقویت می‌کنند. به گزارش مهر،‌ ترویس فیمل بازیگر نقش محبوب رگنار لوتبروک در سریال «وایکینگ‌ها» و فین کول بازیگر «قلمرو حیوانات» و سریال «پیکی بلایندرز» شبکه بی‌بی‌سی قرار است نقش‌های اصلی فیلم مستقل «دریم‌لند» را کنار مارگو رابی ایفا کنند. داربی کمپ و کری کاندون هم به جمع بازیگران فیلم پیوسته‌اند که توسط مایلز جوریس-پیرافیت کارگردانی می‌شود. رابی، جوزی مک‌ن ...

ستاره‌های «وایکینگ‌ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

تاریخ انتشار : شنبه, 22 مهر 1396 15:26


اخبار,اخبارفرنگی وهنری,ستاره‌های «وایکینگ‌ها» و «پیکی بلایندرز» در فیلم مارگو رابی

دو بازیگر جوانی که بیشتر برای نقش‌آفرینی‌های تلویزیونی‌شان شناخته شده هستند، حضور سینمایی‌شان را تقویت می‌کنند.

به گزارش مهر،‌  ترویس فیمل بازیگر نقش محبوب رگنار لوتبروک در سریال «وایکینگ‌ها» و فین کول بازیگر «قلمرو حیوانات» و سریال «پیکی بلایندرز» شبکه بی‌بی‌سی قرار است نقش‌های اصلی فیلم مستقل «دریم‌لند» را کنار مارگو رابی ایفا کنند.

داربی کمپ و کری کاندون هم به جمع بازیگران فیلم پیوسته‌اند که توسط مایلز جوریس-پیرافیت کارگردانی می‌شود. رابی، جوزی مک‌نامارا و تام اکرلی از کمپانی لاکی‌چپ انترتینمنت مسئولیت تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند.

نیکولاس زوارت فیلمنامه این پروژه را نوشته که مدتی در لیست سیاه فیلمنامه‌های خوب ساخته‌نشده قرار داشت و حالا قرار است در قالب یک فیلم با بودجه متو��ط روی پرده برود.

داستان این فیلم در دهه ۱۹۳۰ و در میان نابودی‌های شناخته‌شده به عنوان «داست بول» به وقوع می‌پیوندد که در آن یک دوره شدید از توفان‌های شن باعث شد آسیب زیادی به محیط‌زیست و صنایع کشاورزی ایالات متحده و کانادا زده شود.

داستان حول محور یک پسر ۱۷ سال می‌گردد که می‌خواهد یک سارق بانک فراری با بازی مارگو رابی را دستگیر و جایزه‌ای را که برای او تعیین شده دریافت کند و به این ترتیب بتواند مزرعه خانوادگی‌اش را از خطر بازپس‌گرفته‌شدن توسط بانک نجات دهد. او از تمام انتظارها فراتر می‌رود و زودتر از اف‌بی‌آی و پلیس محلی او را پیدا می‌کند، اما به زودی متوجه می‌شود که این زن بسیار مرگبارتر از آن چیزی است که مسئولان انتظارش را داشتند.

فیمل بیشتر از همه به خاطر ایفای نقش رگنار لوتبروک، پادشاه وایکینگ‌ها در سریال پرطرفدار شبکه هیستوری شناخته می‌شود و اخیرا در فصل چهارم این سریال دیده شد. در پروژه بعدی‌اش او در فیلم «به پیت فشار بیاور» ساخته اندرو هی نقش‌آفرینی می‌کند که ماه گذشته در فستیوال‌های ونیز، تلوراید و تورنتو پیش‌نمایش شد. او همچنین در اقتباس سینمایی مجموعه بازی‌های محبوب «وارکرفت» بازی کرد.

کول هم بیشتر از همه برای نقش‌آفرینی در «قلمرو حیوانات» در قالب نقش نوجوانی شناخته می‌شود که پس از مرگ مادرش به خاطر اوردوز، برای زندگی پیش فامیل‌هایش می‌رود اما متوجه می‌شود که آن‌ها گروهی از سارقان هستند که دزدی‌های مختلفی انجام داده‌اند.

او همچنین تبدیل به یکی از بازیگران ثابت در سریال «پیکی بلایندرز» شبکه بی‌بی‌سی شده که به زودی با فصل جدید خود روی آنتن می‌رود.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه