تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 بهمن 1395 15:13. زیبا بروفه (بازیگر سینما و تلویزیون) لحظاتی پیش با حضور در محل آواربرداری ساختمان پلاسکو به آتش نشانان و اهالی رسانه خسته نباشید گفت. به گزارش ایلنا,زیبا بروفه با اهدای گل و توزیع شیرینی در محل آواربرداری ساختمان پلاسکو حضور پیدا کرد و از زحمات تک‌تک آتش‌نشانان تقدیر کرد. وی سپس در جمع خبرنگاران گفت: من امروز اگر اینجا آمده‌ام نه به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک انسان و یک شهروند وظیفه خود می‌دانستم که سهم کوچکی در راه تشکر و کمک به آتش‌نشانان بر ...

زیبا بروفه به محل آواربرداری ساختمان پلاسکو رفت

تاریخ انتشار : یکشنبه, 03 بهمن 1395 15:13


اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,زیبا بروفه

زیبا بروفه (بازیگر سینما و تلویزیون) لحظاتی پیش با حضور در محل آواربرداری ساختمان پلاسکو به آتش نشانان و اهالی رسانه خسته نباشید گفت.

به گزارش ایلنا,زیبا بروفه با اهدای گل و توزیع شیرینی در محل آواربرداری ساختمان پلاسکو حضور پیدا کرد و از زحمات تک‌تک آتش‌نشانان تقدیر کرد.

 

وی سپس در جمع خبرنگاران گفت: من امروز اگر اینجا آمده‌ام نه به عنوان یک هنرمند بلکه به عنوان یک انسان و یک شهروند وظیفه خود می‌دانستم که سهم کوچکی در راه تشکر و کمک به آتش‌نشانان بردارم.

 

وی ادامه داد: همه ما باید تلاش کنیم که این مشکل به زودی حل شود و اگر در راه آواربرداری کمکی از دست ما برنمی‌آید لااقل سنگ‌اندازی نیز نکنیم.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه