تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 10:00. فیلم سینمایی 'زن شگفت انگیز' به کارگردانی 'پتی جنکینز' ۲ ژوئن ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد. . به گزارش میزان، انی فیلم روایتگر ابرقهرمانی زنی است که از زمان قدیم به دوران مدرن می‌آید. دایا دختر جوانی است که وظیفه آموزش جنگجویان را بر عهده دارد. اما زمانی که یک جنگ خونین آغاز می شود او برای مبارزه آماده می شود و متوجه قدرت های ماوراء طبیعی خود می شود. آلن هاینبرگ فیلمنامه‌نویس برجسته سینمای هالیوود نگارش ...

زن شگفت‌انگیز فیلمی ابرقهرمانی از سینمای هالیوود/عکس

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 10:00


فیلم سینمایی 'زن شگفت انگیز' به کارگردانی 'پتی جنکینز' ۲ ژوئن ۲۰۱۷ اکران بین‌المللی خود را از سینماهای امریکای شمالی آغاز خواهد کرد. .

به گزارش میزان، انی فیلم روایتگر ابرقهرمانی زنی است که از زمان قدیم به دوران مدرن می‌آید. دایا دختر جوانی است که وظیفه آموزش جنگجویان را بر عهده دارد. اما زمانی که یک جنگ خونین آغاز می شود او برای مبارزه آماده می شود و متوجه قدرت های ماوراء طبیعی خود می شود.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,زن شگفت‌انگیز فیلمی ابرقهرمانی از سینمای هالیوود

 

آلن هاینبرگ فیلمنامه‌نویس برجسته سینمای هالیوود نگارش فیلمنامه این اثر اکشن را بر عهده داشته و کارگردانی آن را به جنکینز سپرده است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی وهنری,زن شگفت‌انگیز فیلمی ابرقهرمانی از سینمای هالیوود

 

گال گدوت در نقش "زن شگفت‌انگیز" به ایفای نقش پرداخته و کریس پاین، رابین رایت و دیوید تولیس با گدوت همبازی شده‌اند. گدوت اولین بازیگر غیر امریکایی است که در بازتولید فیلم زن شگفت انگیز به ایفای نقش پرداخته است.

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه