تاریخ انتشار : جمعه, 14 خرداد 1395 12:12. رضا کیانیان درباره واکنش‌ها به حرکت شهاب حسینی در تقدیم جایزه‌اش به امام زمان (عج) و رویه برنامه «هفت» اظهارنظر کرد. به گزارش خبرآنلاین، بازیگر «کفش‌هایم کو؟» در این باره در اینستاگرام نوشت: «نمى دانم بالاخره به آزادى هاى شخصى اعتقاد داریم یا نه؟. شهاب حسینى ، ابتدا جایزه‌اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقدیم مى کند. خب این یک تصمیم شخصى است! آیا به کسى اجحافى کرده؟ به کسى ضررى زده؟ که حالا بدهکار شده؟!. متأسفانه عده اى به او فحاشى مى کنند!و از ...

رضا کیانیان: چرا فحاشى مى کنید؟

تاریخ انتشار : جمعه, 14 خرداد 1395 12:12


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,کیانیان

رضا کیانیان درباره واکنش‌ها به حرکت شهاب حسینی در تقدیم جایزه‌اش به امام زمان (عج) و رویه برنامه «هفت» اظهارنظر کرد.

به گزارش خبرآنلاین، بازیگر «کفش‌هایم کو؟» در این باره در اینستاگرام نوشت: «نمى دانم بالاخره به آزادى هاى شخصى اعتقاد داريم يا نه؟

شهاب حسينى ، ابتدا جايزه‌اش را به مردم و بعد به امام زمان (ع) تقديم مى كند. خب اين يك تصميم شخصى است! آيا به كسى اجحافى كرده؟ به كسى ضررى زده؟ كه حالا بدهكار شده؟!

متأسفانه عده اى به او فحاشى مى كنند!و از او طلبكارند! يادتان باشد او به كسى فحش نداد، ولى ناسزا شنيد! او به كسى قولى نداده بود كه ضدش را عمل كند، اما خيلى ها از او انتظارات خود خواسته داشتند و چون او كار خودش را كرد، ناراحت شدند!

اول ، چرا توقع داريم؟ و دوم چرا فحاشى مى كنيم؟

دقيقاً مثل برنامه هفت! اين برنامه چرا از همه فيلم سازان جهان توقع دارد مثل هفتى‌ها باشند و مثل آن‌ها فكر كنند!!! در صورتي كه هيچ فيلم سازى از پيش اعلام نكرده بوده و به آن‌ها قول نداده بوده شبيه آن‌ها فيلم خواهد ساخت! و حالا كه مانند خودش و با نگاه خودش فيلم ساخته، هفتى‌ها ناراحتند ، و اخيراً فحاشى هم مى‌كنند!

و جالب اينجاست كه از فحاشى دفاع مى كنند و مدل سينماى مطلوب را ارائه مى كنند.!؟ فيلم! يك ساختار است. فيلم خوب يعنى ساختار خوب. و فيلم بد، يعنى ساختار بد! برنامه هفت، به ساختار كارى ندارد! فقط پيام را نقد مى كند! و پيام را هم با شابلون هاى تنگ و شخصى خودش اندازه مى گيرد. اگر جا شد خوب است و اگر جا نشد بد است . فيلم را كالبدشكافى نمى‌كند. استدلال نمى‌كند ! فقط نابود مى كند! و بتازگى فحش هم مى‌دهد! خداوند بعدش را به خير كند.

اين شيوه يعنى هر كه با ما نيست بر ماست!

آيا در توليدات سينماى ايران به جز اخراجى ها، فيلم ديگرى بوده كه هفت از آن تمام قد دفاع كند؟»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه