«ردکارپت» عطاران پروانه نمايش خانگي گرفت

«ردکارپت» عطاران پروانه نمايش خانگي گرفت


اخبار , اخبار فرهنگی , فیلم ردکارپت

اخبار فرهنگی - «ردکارپت» عطاران پروانه نمايش خانگي گرفت

احمد احمدی تهیه کننده فیلم سینمایی «ردکارپت» از توزیع این فیلم در شبکه نمایش خانگی در آبان ماه و صدور پروانه نمایش برای اکران «ردکارپت» در خارج از کشور خبر داد.

احمد احمدی تهیه‌کننده فیلم سینمایی ردکارپت از صدور پروانه نمایش خانگی این فیلم خبر داد و گفت: پروانه نمایش نسخه خانگی فیلم «ردکارپت» به تازگی صادر شده و طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته اول آبان ماه «ردکارپت» در شبکه نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

 

وی افزود: پخش این فیلم را شرکت «قرن جدید» بر عهده دارد و نسخه نمایش خانگی این فیلم همانند نسخه اکران شده در ایام نمایش این فیلم در سینماهای کشور است.

 

احمدی با اشاره به بخش‌های مختلف نسخه نمایش خانگی «ردکارپت» اظهار داشت: این فیلم شامل یک پکیج کامل از جمله زیرنویس فارسی - انگلیسی، گالری عکس و پشت صحنه است.

 

این تهیه‌کننده سینمای ایران در ادامه از صدور پروانه نمایش «ردکارپت» در خارج از کشور توسط سازمان سینمایی خبر داد و گفت: تصمیم من این بود تا زمانی که پروانه نمایش این فیلم در خارج از کشور صادر نشده «ردکارپت» به هیچ عنوان در خارج از ایران به نمایش درنیاید.

 

وی افزود: «ردکارپت» در اولین حضور خود در خارج از کشور در ماه اکتبر در 5 شهر استرالیا نمایش داده خواهد شد و به موازات این نمایش نیز در شهر تورنتو کانادا از 10 تا 19 اکتبر اکران خواهیم داشت.

 

احمدی خاطر نشان کرد: اگر رضا عطاران در طول این مدت درگیر کاری نباشد در برنامه‌های نمایش فیلم در خارج از کشور شرکت خواهد کرد.

 

وی با بیان اینکه «ردکارپت» فروش خوبی داشته است،‌گفت: «ردکارپت» فیلمی بود که در سینمای مستقل تولید شد و توانست در ماه مبارک رمضان با وجود گرما و پخش زنده مسابقات فوتبال جام جهانی ارتباط و پیوند خوبی بین تماشاگران و سینما ایجاد کند.

 

تهیه‌کننده «ردکارپت» تأکید کرد: در حال حاضر مشغول خواندن چند فیلمنامه هستم که اگر به طرح مناسبی دست پیدا کنم را تولید خواهم کرد.

 

احمدی ابراز امیدواری کرد: از زمان سر کار آمدن دولت تدبیر و امید اکران فیلم‌های سینمایی با استقبال خوبی مواجه شده که این نویدبخش شرایط مطلوب برای اقتصاد سالن‌های سینما و در مجموع خانواده بزرگ سینمای ایران محسوب می‌شود.

 

این تهیه کننده سینمای ایران در پایان با اشاره به حواشی به وجود آمده روزهای اخیر اظهار داشت: اتفاقات اخیری که بین افراد بدنه سینما به وجود آمده حاصلی جز نفاق و از هم گسیختگی بین سینماگران به همراه نخواهد داشت و این چیزی است که در آینده جبران آن سخت خواهد بود.

 

«ردکارپت» ساخته رضا عطاران در بخش سودای سیمرغ سی و سومین جشن��اره فیلم فجر حضور داشت.
این فیلم محصول «ایران نوین فیلم» است و پخش آن را موسسه2 فیلمیران به عهده داشت.
اخبار فرهنگی - سينما خبر

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه