رابرت دنیرو و جولین مور در یک سریال جنایی. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 13:04. رابرت دنیرو در یک سریال جنایی کنار جولین مور نقش‌آفرینی خواهد کرد. ستاره‌های سینمای هالیوود در این سریال دیوید اُ. راسل را در مقام کارگردان کنار خود می‌بینند. راسل در کارنامه کاری خود فیلم‌های «دفترچه امیدبخش» و «حقه‌بازی آمریکایی» را دارد. او پیش از آن در فیلم‌های «دفترچه امیدبخش» و «جوی» با رابرت دنیرو همکاری کرده است. دنیرو در هر دو فیلم یاد شده با جنیفر لارنس همبازی بود. این سریال قرار است از راه ش ...

رابرت دنیرو و جولین مور در یک سریال جنایی

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 20 مرداد 1395 13:04


 اخبارفرهنگی ,خبرهای فرهنگی,رابرت دنیرو

 رابرت دنیرو در یک سریال جنایی کنار جولین مور نقش‌آفرینی خواهد کرد.

ستاره‌های سینمای هالیوود در این سریال دیوید اُ.راسل را در مقام کارگردان کنار خود می‌بینند.

راسل در کارنامه کاری خود فیلم‌های «دفترچه امیدبخش» و «حقه‌بازی آمریکایی» را دارد. او پیش از آن در  فیلم‌های «دفترچه امیدبخش» و «جوی» با رابرت دنیرو همکاری کرده است. دنیرو در هر دو فیلم یاد شده با جنیفر لارنس همبازی بود.

این سریال قرار است از راه شبکه‌های کابلی و یا سرویس‌های استریم ویدئو به دست مخاطبان برسد. داستان این سریال در دهۀ 90 میلادی روی می‌دهد.

راسل برای کارگردانی «مبارز»، «حقه‌بازی آمریکایی» و «دفترچۀ امیدبخش» نامزد جایزه بهترین کارگردانی اسکار شد. او همچنین برای نوشتن فیلمنامه «دفترچۀ امیدبخش» و «حقه‌بازی آمریکایی» جایزه بهترین فیلمنامه بفتا را از آن خود کرد.

این کارگردان سال 2014 در نوشتن فیلمنامه سریال «کلوب» برای شبکه ای‌بی‌سی همکاری داشت اما پس از مدتی کوتاه بدون هیچ توضیحی از این پروژۀ تلویزیونی کناره گرفت.

جولین مور در هشتادوهفتمین دوره اسکار برای بازی در «هنوز آلیس» جایزه اسکار بهترین بازیگر نقش اول زن را از آن خود کرد. هر چند که دنیرو و مور هر دو بیشتر برای نقش‌آفرینی‌های خود بر پرده سینما شناخته می‌شوند اما هر دوی آن به عنوان بازیگر مهمان در کمدی «30 راک» حضور داشتند.


  اخبار فرهنگی  - خبر  انلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه