تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 13:03. حسین قناعت گفت: با توجه به اتمام پیش‌تولید فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» 4 روز دیگر با حضور بازیگرانی چون بهنوش بختیاری، امیرحسین صدیق، رامین ناصر نصیر و . در تهران کلید می‌خورد. در ارتباط با شروع فیلمبرداری فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» که به تازگی پروانه ساخت آن را دریافت کرده است،‌اظهار داشت: همچنان در پیش‌تولید به سر می‌بریم و تقریبا تمام کارهایی که می‌بایست در این بخش انجام می‌شد صورت گرفته است و اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش برود سه الی چها ...

«دو دزد و دو پری» این هفته روز دیگر در تهران کلید می‌خورد/ بازیگران طنز در فیلمی کودکانه

تاریخ انتشار : شنبه, 30 آبان 1394 13:03


اخبار , اخبار فرهنگی,بازیگران طنز در فیلم کودکانه,فیلم دو دزد و دو پری

 

حسین قناعت گفت: با توجه به اتمام پیش‌تولید فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» 4 روز دیگر با حضور بازیگرانی چون بهنوش بختیاری، امیرحسین صدیق، رامین ناصر نصیر و ... در تهران کلید می‌خورد.

در ارتباط با شروع فیلمبرداری فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» که به تازگی پروانه ساخت آن را دریافت کرده است،‌اظهار داشت: همچنان در پیش‌تولید به سر می‌بریم و تقریبا تمام کارهایی که می‌بایست در این بخش انجام می‌شد صورت گرفته است و اگر همه چیز طبق برنامه‌ریزی پیش برود سه الی چهار روز دیگر این فیلم سینمایی را کلید می‌زنیم در حال حاضر تست گریم بازیگران نیز در حال انجام شدن است.

وی در ادامه در ارتباط با موضوع فیلم گفت: این فیلم در ژانر کودک است و قرار است که شاهد فضایی شاد و مفرح برای کودکان باشیم در اصل مخاطبین اصلی فیلم سینمایی «دو دزد و دو پری» کودکان هستند و امیدواریم با اکران آن در جشنواره کودک اصفهان که نقطه هدف ما است از فیلم استقبال بشود.

قناعت گفت: در این فیلم قرار است از جلوه‌های ویژه نیز بهره ببریم، به طور مثال در برخی از صحنه‌ها آدم‌ها کوچک‌تر از اندازه معمول شوند.تمام لوکیشن فیلم در تهران است.

این کارگردان در ارتباط با بازیگران فیلم‌اش گفت: در «دو دزد و دو پری» شاهد بازیگران چهره و به نامی همچون نادر سلیمانی،‌ بهنوش بختیاری، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، امیرحسین صدیق و افشین سنگ‌چاپ هستیم. همچنین سه بازیگر کودک در این فیلم به نام یاس نوروزی، پارسیا شکوری و عرفان برزین حضور دارند.

 

اخبار فرهنگی - فارس

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه