دستمزد نجومی "ریوالدو" برای بازی در فیلم رضا عطاران

دستمزد نجومی "ریوالدو" برای بازی در فیلم رضا عطاراناخبار,اخبارفرهنگی,دستمزد ریوالدو برای بازی در فیلم رضا عطاران

ریوالدو بازیکن مشهور فوتبال برزیل و مرد سال فوتبال جهان در سال با دستمزد یک میلیون دلاری در فیلم «آی ام نات سالوادور» به ایفای نقش می‌پردازد.

به گزارش شبانه،فیلم «من سالوادور نیستم» با نام جدید «آی ام نات سالوادور» به تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور و سیدامیر پروین حسینی و کارگردانی منوچهر هادی ساخته می‌شود.

درمورد رقم دستمزد این ستاره‌ها درزمان بازی کردن‌شان در زمین سبز شکی وجود نداشت که قیمت‌ها نجومی است و او با همین شرایط هم برای تیم متمول بنیاد کار بازی کرد و به ایران هم آمد اما او حالا یک بازنشسته است و تخصصش هم فیلم بازی کردن نیست و عدد توافق با او می‌تواند جالب باشد. به گزارش خبرگزاری مهرعوامل این فیلم به تازگی با ریوالدو بازیکن معروف فوتبال برزیل برای بازی در این فیلم با دستمزد یک میلیون دلاری توافق کرده‌اند تا مقابل دوربین منوچهر هادی قراربگیرد.

پیش از این سهراب‌پور قرار بود فیلم سینمایی «پیراهن شماره رونالدو» را به کارگردانی محمدحسین لطیفی بسازد و حتی برای بازی رونالدو بازیکن محبوب فوتبال برزیل در این فیلم نیز قرارداد بسته شد.

مبلغ آن قرارداد نیز سه میلیون دلار بود اما از آنجایی که به دلیل تحریم‌ها علیه ایران، تهیه‌کننده نمی‌توانست پول را به حساب رونالدو پرداخت کند، ساخت این فیلم منتفی شد.

سهراب‌پور برای ساخت سریال شبکه نمایش خانگی با نام «ساخت ایران» نیز ریسک کرد و دستمزد بالایی را برای محمدرضا گلزار در نظر گرفت. همچنین کل تصویربرداری سریال در لبنان به انجام رسید و در حالی که عوامل ساخت را با دلار هزار تومانی آغاز کردند، با رسیدن ارزش دلار به مبلغ تومان، ناچار به هزینه سه برابری برای این سریال شدند.با توجه به این مسایل باید منتظر ماند و دید آیا «آی ام نات سالوادور» که بخش عمده فیلمبرداری آن در برزیل خواهد گذشت، با بازگشت سرمایه همراه خواهد بود یا خیر.

رضا عطاران، یکتا ناصر، مهدی محرابی، ژیلا صادقی، سوگل محرابی و چند بازیگر برزیلی در این فیلم به ایفای نقش می‌پردازند.متوجه باشید یک میلیون دلار عددی بود که شاید می‌شد او را دریک بازه زمانی درعصر بازی کردنش و اواخر آن هم به ایران آورد. به هرصورت اگر این عدد درست باشد فقط دستمزد او سه و نیم میلیارد است و همه می‌دانند که عطاران هم بازیگر ارزان قیمتی نیست و حتما چند صد میلیونی هم به او پرداخت خواهد شد حالا باید دید آیا این فیلم می‌تواند به واسطه ریوالدو فوتبالی‌ها را به سینما بکشاند و بیش از 4میلیارد بفروشد تا هزینه‌هایش را پوشش دهد؟


 اخبار  فرهنگی  - شبانه 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه