در کارمان آب نمی‌بندیم+تصاوير پشت صحنه

در کارمان آب نمی‌بندیم+تصاوير پشت صحنه


اخبار,اخبار فرهنگی,پشت صحنه سريال فاخته,بازیگران سریال فاخته

 

اخبار فرهنگی - در کارمان آب نمی‌بندیم+تصاوير پشت صحنه

تهیه‌کننده سریال رمضانی «فاخته» با اعتقاد بر اینکه باید به مخاطب احترام گذاشت، بیان کرد: همه با هم جمع شده‌ایم تا یک کار خوب به بینندگان ارائه بدهیم؛ ضمن اینکه قرار نیست در این سریال آب ببندیم.

داود قچاق گفت: قصه سریال «فاخته» به گونه‌ای طراحی شده است که تماشاچی می‌تواند با شخصیت‌های داستان همذات‌پنداری کند.


او همچنین با اشاره آخرین وضعیت تولید سریال «فاخته» یادآور شد: در حال حاضر بخش زیادی از کار تصویربرداری شده است ولی به علت فشردگی زمان تا انتهای ماه مبارک رمضان همچنان درگیر کار هستیم. به دلیل کمبود وقت کارمان به روزانه 18 ساعت رسیده است و حتی عوامل برای خوابیدن چند ساعته هم فرصت رفتن به منزلشان را ندارند و بیشتر اوقات در ماشین استراحت می‌کنند، ولی با تمام این فشردگی‌ها جو خیلی خوبی در میان گروه حاکم است؛ ضمن اینکه سعی می‌کنیم در این کار برنامه‌ریزی‌هایمان به گونه‌ای باشد تا افرادی مثل خانم ثریا قاسمی با وجودی که از همه سرحال‌تر هستند بیشتر استراحت کنند و در عین حال سعی می‌کنیم با برنامه‌ریزی سنجیده پیش برویم.

تهیه‌کننده سریال مناسبتی «فاخته» در پایان با اشاره به کست بازیگران این مجموعه گفت: این مجموعه با کست بازیگرانی که دارد در مجموع خوب است و قصه به گونه‌ای طراحی شده که برای مخاطبان به ویژه برای نوجوانان جذابیت داشته باشد. امیدواریم در پایان هم کار خوبی تحویل مردم بدهیم.


پشت صحنه سريال فاخته

اخبار,اخبار فرهنگی,پشت صحنه سريال فاخته,بازیگران سریال فاخته

 

اخبار,اخبار فرهنگی,پشت صحنه سريال فاخته,بازیگران سریال فاخته


اخبار فرهنگی - ايسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه