در پاسخ به حملات تروریستی، جمشید مشایخی از لشکر پنهان شده ایرانیان گفت. تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 21:18. جمشید مشایخی در واکنش به حملات تروریستی چهارشنبه 17 خرداد در تهران می‌گوید ایران و ملت بافرهنگ ایران همیشه می‌ماند آنان که دشمن خدا هستند و دشمن انسانیت خواهند رفت. به گزارش خبرآنلاین، جمشید مشایخی بازیگر سرشناس سینما، تلویزیون و تئاتر در ویدئویی 59 ثانیه‌ای به حملات تروریستی صبح امروز چهارشنبه 17 خرداد در مجلس شورای اسلامی تهران و حرم امام خمینی واکنش نشان داد. این بازیگر پی ...

در پاسخ به حملات تروریستی، جمشید مشایخی از لشکر پنهان شده ایرانیان گفت

تاریخ انتشار : چهارشنبه, 17 خرداد 1396 21:18


 اخبارفرهنگی,خبرهای فرهنگی,جمشید مشایخی

جمشید مشایخی در واکنش به حملات تروریستی چهارشنبه 17 خرداد در تهران می‌گوید ایران و ملت بافرهنگ ایران همیشه می‌ماند آنان که دشمن خدا هستند و دشمن انسانیت خواهند رفت.

 به گزارش خبرآنلاین، جمشید مشایخی بازیگر سرشناس سینما، تلویزیون و تئاتر در ویدئویی 59 ثانیه‌ای به حملات تروریستی صبح امروز چهارشنبه 17 خرداد در مجلس شورای اسلامی تهران و حرم امام خمینی واکنش نشان داد.

 

این بازیگر پیشکسوت،پیام  خود را با این شعر آغاز کرد: «سرسختی فردوسی و سرمستی حافظ/ آن لشکر پنهان شده در خویشتن ماست/ ای آن‌که به آیین عجم خرده گرفتی/ نوروز همان پاسخ دندان شکن ماست.»

 

مشایخی در ادامه گفت: «من خدمت عزیزانی که نزدیکانشان را از دست دادند، همچنین به ملت بزرگ ایران این فاجعه را تسلیت عرض می‌کنم. ایران و ملت بافرهنگ ایران همیشه می‌ماند آنان که دشمن خدا هستند و دشمن انسا��یت خواهند رفت. این را بدانید.»   

 

در حادثه تروریستی صبح چهارشنبه 17 خرداد در تهران 12 نفر شهید و 46 نفر زخمی شدند. 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه