تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردین 1395 15:31. تهیه کننده فیلم «خشکسالی ودروغ» تاکید کرد که این فیلم حتما اکران عمومی می‌شود و برنامه‌ای برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر ندارد. سید غلامرضا موسوی در پی دریافت پروانه نمایش «خشکسالی و دروغ» خبر داد که مشغول مذاکراتی برای پخش فیلم هستند. او در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی می‌کنید چه زمانی فیلم اکران شود‌؟ گفت: پیش‌بینی خاصی ندارم چون اول باید برنامه‌ها را بررسی کنیم و درباره زمان اکران فیلم با پخش کننده به تفاهم برسیم. ضمن اینکه تاریخ اکران براسا ...

«خشکسالی ودروغ» با گلزار می آید

تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردين 1395 15:31


اخبارفرهنگی,اخبار بازیگران,خشکسالی ودروغ

تهیه کننده فیلم «خشکسالی ودروغ» تاکید کرد که این فیلم حتما اکران عمومی می‌شود و برنامه‌ای برای حضور در جشنواره‌ی فیلم فجر ندارد.

سید غلامرضا موسوی در پی دریافت پروانه نمایش «خشکسالی و دروغ» خبر داد که مشغول مذاکراتی برای پخش فیلم هستند.

 

او در پاسخ به این پرسش که پیش‌بینی می‌کنید چه زمانی فیلم اکران شود‌؟ گفت: پیش‌بینی خاصی ندارم چون اول باید برنامه‌ها را بررسی کنیم و درباره زمان اکران فیلم با پخش کننده به تفاهم برسیم. ضمن اینکه تاریخ اکران براساس اکران دیگر فیلم‌هایی که پروانه نمایش گرفته‌اند، مشخص می‌شود.

موسوی درباره احتمال اکران این فیلم در جشنواره فجر آینده، تاکید کرد: چنین برنامه‌ای نداریم و فیلم قطعا اکران عمومی خواهد شد.

فیلم «خشکسالی و دروغ» اولین ساخته بلند پدرام علیزاده است که بر اساس فیلمنامه محمد یعقوبی ساخته شده است و محمدرضا گلزار، پگاه آهنگرانی، علی سرابی، آیدا کیخایی، خاطره اسدی، مارال بنی‌آدم، امیر سپهر محرابی، سمانه اسماعیلی، بانو کیخایی، آیلین کیخایی، تینو صالحی، افشین اخلاقی، صدف فانی بازیگران آن هستند.

 

اخبار فرهنگی  و هنری - ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه