تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 فروردین 1395 12:44. خانواده عباس کیارستمی از بازگشت تب و عفونت مجدد در بدن این فیلمساز ابزار نگرانی کردند. به گزارش آنا،در حالی‌ که به‌ نظر می‌رسید پروسه درمانی عباس کیارستمی به‌خوبی طی می‌‌شود، خانواده او با ابزار نگرانی از بازگشت تب و عفونت مجدد در بدن این فیلمساز بزرگ اعلام کردند: «او شنبه‌ شب باز دچار تب شد که خوشبختانه تیم پزشکی با تجویز آنتی‌بیوتیک‌های تازه موفق به کنترل عفونت شدند. اما با توجه به طولانی شدن دوران درمان، تعدد عفونت‌ها و مقاوم شدن بدن در مقابل ...

حال کیارستمی خیلی هم خوب نیست

تاریخ انتشار : دوشنبه, 30 فروردين 1395 12:44


اخبارفرهنگی,اخبار بازیگران,رستمی

خانواده عباس کیارستمی از بازگشت تب و عفونت مجدد در بدن این فیلمساز ابزار نگرانی کردند.

به گزارش آنا،در حالی‌ که به‌ نظر می‌رسید پروسه درمانی عباس کیارستمی به‌خوبی طی می‌‌شود، خانواده او با ابزار نگرانی از بازگشت تب و عفونت مجدد در بدن این فیلمساز بزرگ اعلام کردند: «او شنبه‌ شب باز دچار تب شد که خوشبختانه تیم پزشکی با تجویز آنتی‌بیوتیک‌های تازه موفق به کنترل عفونت شدند.

اما با توجه به طولانی شدن دوران درمان، تعدد عفونت‌ها و مقاوم شدن بدن در مقابل آنتی‌بیوتیک به‌‌طور طبیعی، ما هنوز بسیار نگرانیم.

همچنین در هر پروسیجری که نفوذ از راه پوست صورت می‌گیرد، خطر عفونت وجود دارد و او به‌دلیل آسیب‌دیدگی «حالب» از «نفروستومی» استفاده می‌کند.

طبعا تا ترمیم حالب و خارج شدن نفروستومی، از نگرانی ما کاسته نخواهد شد.»

 

اخبار فرهنگی و هنری - آنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه