تاریخ انتشار : جمعه, 25 تیر 1395 12:01. سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم این روزها در حوالی روستاهای همدان در حال ضبط و تصویربرداری است. مهر- سیروس مقدم این روزها در روستاهایی در نزدیکی همدان سریال «علی البدل» را می سازد. سریالی که ابتدا قرار بود ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شود اما این امکان برایش فراهم نشد. لوکیشن های این سریال چند روستا در اطراف همدان است که با یکدیگر کولاژ شده اند و یک روستای فرضی را تشکیل داده اند و از جمله این لوکیشن ها می توان به خانه خان ها، روستای و ...

جدیدترین تصاویر از «علی البدل»

تاریخ انتشار : جمعه, 25 تیر 1395 12:01


اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علی البدل

سریال «علی البدل» به کارگردانی سیروس مقدم این روزها در حوالی روستاهای همدان در حال ضبط و تصویربرداری است.

مهر- سیروس مقدم این روزها در روستاهایی در نزدیکی همدان سریال «علی البدل» را می سازد. سریالی که ابتدا قرار بود ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما پخش شود اما این امکان برایش فراهم نشد.

لوکیشن های این سریال چند روستا در اطراف همدان است که با یکدیگر کولاژ شده اند و یک روستای فرضی را تشکیل داده اند و از جمله این لوکیشن ها می توان به خانه خان ها، روستای ورکانه و روستای شورین اشاره کرد.

«علی البدل» یک اثر رئال است و فضایی جدی دارد. این سریال به دلیل لوکیشن ها و دکورهای متعددی که برایش ساخته شده است کاری پرهزینه محسوب می شود.

تاکنون ۱۰ قسمت از فیلمنامه این سریال به نگارش درآمده و تولید و تصویربرداری آن تا شهریورماه طول می کشد. همچنین قرار است به اقتضای داستان بازیگران جدیدی در هر قسمت به آن اضافه شوند.

قصه «علی البدل» در روستایی در ناکجاآباد اتفاق می افتد و روایتی طنز دارد که به قلم محسن تنابنده و خشایار الوند نوشته می شود و سیروس مقدم کارگردانی آن را بر عهده دارد.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: من «علی البدل» هستم. فرعی، رزرو و جانشین عضو اصلی، حرف نزنم می گویند لالی حرف بزنم می گویند حق رای نداری. خلاصه هم هستم، هم نیستم.

مهدی هاشمی، مهدی فخیم زاده، احمد مهرانفر، حسین محب اهری، هادی کاظمی، هومن حاجی عبداللهی، محمود جعفری، عزت الله رمضانی فر، بهرام افشاری، فروغ قجابگلی، هدیه آزاده، مهسا باقری، فرشته گلچین، آرزو نبوت، میثم چگینی و محسن تنابنده از بازیگران اصلی این سریال هستند.

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علی البدل

 

اخباربازیگران,اخبارهنرمندان,علی البدل

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه