تیپ متفاوت مهناز افشار و پیمان معادی در «ناگهان درخت»/ عکس. تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 15:47. مهناز افشار همبازی پیمان معادی در فیلم «ناگهان درخت» صفی یزدانیان شد. به گزارش خبرآنلاین، پیمان معادی عکسی از خود و مهناز افشار را در فیلم «ناگهان درخت» در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «مهناز افشار به ناگهان درخت پیوست ‎مهناز افشار هفته گذشته بازی خود را در کنار پیمان معادی در دومین فیلم سینمایی صفی یزدانیان با نام «ناگهان درخت» آغاز کرد. افشار که چندی پیش از فیلم پر بازیگر کمال تبریزی، «م ...

تیپ متفاوت مهناز افشار و پیمان معادی در «ناگهان درخت»/ عکس

تاریخ انتشار : دوشنبه, 07 خرداد 1397 15:47


مهناز افشار همبازی پیمان معادی در فیلم «ناگهان درخت» صفی یزدانیان شد.

به گزارش  خبرآنلاین،  پیمان معادی عکسی از خود و مهناز افشار را در فیلم «ناگهان درخت» در اینستاگرام منتشر کرد و نوشت: «مهناز افشار به ناگهان درخت پيوست ‎مهناز افشار هفته گذشته بازی خود را در كنار پيمان معادي در دومين فيلم سينمايی صفی یزدانیان با نام «ناگهان درخت» آغاز کرد.

افشار كه چندي پيش از فيلم پر بازيگر كمال تبريزي، «ما همه با هم هستيم» انصراف داده بود به اين فيلم پيوست تا بعد از «برف روي كاج ها» دومين همكاري خود با معادي را رقم بزند. ‎فيلم‌نامه اين فيلم هم چون اثر قبلي یزدانیان، «در دنیای تو ساعت چند است؟» توسط خود او نوشته شده است و قصه نیز در سه دوره تاریخی روایت می‌شود.»

 

اخبار,اخبارفرهنگی وهنری,پیمان معادی ومهنازافشار

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه