تکذیب خبر سکته مغزی یک بازیگر. تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 مرداد 1395 18:35. انتشار خبری مبنی بر سکته مغزی و بستری شدن رضا رویگری در بیمارستان شهدای تجریش واکنش همسر او را به همراه داشت. به گزارش باشگاه خبرنگاران، همسر رضا رویگری در خصوص انتشار اخباری مبنی بر سکته مغزی رضا رویگری و بستری شدنش در بیمارستان گفت: همسرم تنها برای انجام برخی آزمایشات و چکاپ به بیمارستان رفته است. وی افزود: او پیش از این سکته کرده بود و برای پیگیری شرایط جسمانی فعلی‌اش و انجام آزمایش به بیمارستان رفته است. او اکن ...

تکذیب خبر سکته مغزی یک بازیگر

تاریخ انتشار : پنج شنبه, 28 مرداد 1395 18:35


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

انتشار خبری مبنی بر سکته مغزی و بستری شدن رضا رویگری در بیمارستان شهدای تجریش واکنش همسر او را به همراه داشت.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، همسر رضا رویگری در خصوص انتشار اخباری مبنی بر سکته مغزی رضا رویگری و بستری شدنش در بیمارستان گفت: همسرم تنها برای انجام برخی آزمایشات و چکاپ به بیمارستان رفته است.

وی افزود: او پیش از این سکته کرده بود و برای پیگیری شرایط جسمانی فعلی‌اش و انجام آزمایش به بیمارستان رفته است. او اکنون حالش خوب است و من خبر سکته مغزی ایشان را تکذیب می‌کنم.

همسر رویگری تاکید کرد: هر کسی به بیمارستان می‌رود. نباید این طور باشد که حضور هر هنرمندی در بیمارستان خیلی زود در رسانه‌ها بولد شود.

همچنین محسنی رئیس بیمارستان شهدای تجریش، در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، از ترخیص رضا رویگری از این بیمارستان در ساعت 5 بعدازظهر روز گذشته خبر داد و گفت: وی به علت کاهش هوشیاری به اورژانس بیمارستان مراجعه کرد و سی تی اسکن و ام آر آی برای وی انجام گرفت. خوشبختانه هیچ لخته خونی در مغز رضا رویگری مشاهده نشد.

رئیس بیمارستان شهدای تجریش یادآور شد: رضا رویگری برای ادامه درمان به بیمارستان لقمان مراجعه کرده است.

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه