تکذیب حمله به خندوانه/ اولین طراح لباس‌های المپیک برای جناب‌خان لباس می‌دوزد!. تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395 20:33. مهناز آرمین خانم طراحی است که با طراحی لباس‌های ورزشکاران المپیکی، نامش بر سر زبان‌ها افتاد. به گزارش خبرآنلاین؛ در حوزه مد، آرمین فردی شناخته شده به حساب می آید ولی بعد از طراحی لباس ورزشکاران، تبدیل به نامی آشنا برای همه شد. آرمین که این روزها در آلمان به سر می برد، قصد دارد در گفت و گویی مفصل به سوالات مهمی درباره جنجال های اخیر و همچنین طراحی لباس ها، توضیحاتی دهد. ...

تکذیب حمله به خندوانه/ اولین طراح لباس‌های المپیک برای جناب‌خان لباس می‌دوزد!

تاریخ انتشار : دوشنبه, 11 مرداد 1395 20:33


اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

مهناز آرمین خانم طراحی است که با طراحی لباس‌های ورزشکاران المپیکی، نامش بر سر زبان‌ها افتاد.

به گزارش خبرآنلاین؛ در حوزه مد، آرمین فردی شناخته شده به حساب می آید ولی بعد از طراحی لباس ورزشکاران، تبدیل به نامی آشنا برای همه شد. آرمین که این روزها در آلمان به سر می برد، قصد دارد در گفت و گویی مفصل به سوالات مهمی درباره جنجال های اخیر و همچنین طراحی لباس ها، توضیحاتی دهد. او ابتدا دیروز در صحبت کوتاهی پست اینستاگرامی منتسب به خود را تکذیب کرد.

 در این پست او به انتقاد شدید از مردم، طراح جدید لباس ها و همینطور جناب خان و برنامه خندوانه پرداخته بود. مهناز آرمین اما این پست را رد می کند و می گوید: «من در اینستاگرام هیچ صفحه ای ندارم. تمامی مردم ایران هم برای من محترم هستند و هیچگاه چنین پستی منتشر نکرده ام.» او درباره جناب خان هم می گوید: «اتفاقا از نظر من جناب خان عروسک بانمکی است. انشالله در آینده لباس خاص خودش را برای او طراحی می کنم چون هم من و هم مردم دوستش داریم.»

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه