تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردین 1395 15:28. بازیگر «بادیگارد» درباره نوشته‌هایی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند، توضیحاتی ارائه کرد. پرستویی یکی از هنرمندانی است که مطالب زیادی را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارد. او درباره مطالبی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارد، توضیح داد : «سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزانم. قابل توجه شما مهربانان بایستی عرض کنم اکثر متن هایی که بنده به عنوان پست می‌گذارم ،نوشته خودم نیست و انتخابی است و بعضا متن‌ها فاقد نام صاحب اثر هستند وآن متن ها ...

توضیح پرستویی درباره دل نوشته هایش

تاریخ انتشار : دوشنبه, 23 فروردين 1395 15:28


اخبارفرهنگی,اخبار بازیگران,پرستویی

بازیگر «بادیگارد» درباره نوشته‌هایی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر می‌کند، توضیحاتی ارائه کرد.

پرستویی یکی از هنرمندانی است که مطالب زیادی را در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارد.

او درباره مطالبی که در این شبکه اجتماعی به اشتراک می‌گذارد، توضیح داد : «سلام وعرض ادب خدمت همه عزیزانم. قابل توجه شما مهربانان بایستی عرض کنم اکثر متن هایی که بنده به عنوان پست می‌گذارم ،نوشته خودم نیست و انتخابی است و بعضا متن‌ها فاقد نام صاحب اثر هستند وآن متن هایی که نام نویسنده درج شده وظیفه دارم که نام نویسنده رو قید کنم .این مطلب رو به این جهت نوشتم که خدای ناکرده احساس نشود که قصد سوء استفاده ازنام یا اثر کسی رادارم .روز و روزگار بر شما خوش.»

بازیگر «آژانس شیشه‌ای» سال گذشته برای بازی در «بادیگارد» به کارگردانی ابراهیم حاتمی‌کیا سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کرد.

 

اخبار فرهنگی و هنری - خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه