توضیحات بهرام رادان درباره همکاری دوباره با مهرجویی / قصه «سنتوری2» به روایت علی

توضیحات بهرام رادان درباره همکاری دوباره با مهرجویی / قصه «سنتوری2» به روایت علی


اخبار,اخبار فرهنگی ,بهرام رادان

 

اخبار فرهنگی - توضیحات بهرام رادان درباره همکاری دوباره با مهرجویی / قصه «سنتوری2» به روایت علی

بهرام رادان، بازیگر نقش علی در فیلم «سنتورى» توضیحاتی را در مورد همکاری جدیدش با داریوش مهرجویی مطرح کرد.

به گزارش خبرآنلاین، او درباره حاشیه‌های مربوط به ساخته شدن ادامه فیلم «سنتورى» گفت: «من به عهدى که با آقاى مهرجویى بستم، وفادارم و با عشق و علاقه  به امید ساختن باشکوه ترین فیلم استاد در خدمتشان هستم.»

او در مورد قصه فیلم «سنتوری2» هم گفت: «على چند سال در آسایشگاه بوده و حالا به اصرار هوادارانش به شهر برمی گردد. هانیه سال هاست از ایران رفته، زندگى خانواده بلورچى دگرگون شده، ولى على با عشق طرفداران میلیونى اش ، شروع به ضبط آلبومش می کند و همزمان مهیاى برگزارى تور کنسرت هایش می شود که اتفاقات تازه اى برایش رقم می خورد».

بهرام رادان همچنین درباره تیم سازنده سنتورى اضافه کرد: «فعلا در حال مذاکره هستیم ولی به زودى با قطعى شدن اسامى، تیم سازنده را به رسانه ها معرفی خواهیم کرد.»

رادان با ذکر این نکته که برنامه ریزى تولید ادامه فیلم «سنتورى» براى زمستان - بهار ٩٣ - ٩٤ است، در مورد همکارى سازمان سینمایى براى جلوگیرى از احتمال پیش آمدن مشکلاتی که قسمت اول «سنتورى» با آن درگیر بود، توضیح داد: «شخص دکتر ایوبى در جریان پروژه «سنتوری 2» هستند. امیدواریم با حمایت ایشان و مجموعه تحت امرشان بهترین اتفاق براى این فیلم رقم بخورد تا مردم بتوانند باری دیگر با على سنتورى روى پرده سینما بعد از سال ها ملاقات کنند.»

اخبار فرهنگی - خبرآنلاین

 

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه